BitTorrent indir 7.10.4

Bilgisayarınıza torrent dosyaları indirmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,6 MB
  Sürüm:
  7.10.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  BitTorrent
  BitTorrent, bilgisayarınıza internet üzerinden torrent dosyalarını indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. İnternet üzerinden indirmek istediğiniz herhangi bir dosyayı torrent üzerinden indirmeye başlattığınız zaman normal indirme işlemine göre daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Sabit bir sunucuya bağlılığı olmadığı için torrent indirme işlemi normal dosya indirme işlemine göre daha hızlıdır ancak indireceğiniz torrent dosyalarının virüslü olmamasına dikkat ediniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- BitTorrent programını indirmek ücretsizdir.
  2- BitTorrent,
  kategorisinde yer alan diğer torrent indirme programları arasında en kullanışlı arayüze sahip olan programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- BitTorrent programının çalışma performansı; bilgisayarınızın hızına ve internet bağlantısının kalitesine göre değişiklik gösterir.

  BitTorrent nasıl yüklenir?

  BitTorrent indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. BitTorrent kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  BitTorrent nasıl kurulur?

  BitTorrent kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerindenlisans sözleşmesini kabul etmek için “Agree” butonuna tıklayarak BitTorrent kurulumunu başlatabilirsiniz.

  b1.png

  BitTorrent kurulumunu başlattıktan sonra program üzerinde kullanabileceğiniz ayarlar size standart olarak seçili olarak sunulacaktır. Standart ayarları değiştirmeden kurulumu gerçekleştirmenizi öneririz. Configuration ekranına geldiğiniz zaman Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  b2.png

  BitTorrent kurulumu gerçekleştikten sonra kurulumu tamamlamak için Finish butonuna tıklayarak kurulum ekranından çıkış yapın. BitTorrent programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  b3.png

  BitTorrent nasıl kullanılır?

  BitTorrent programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. BitTorrent programına giriş yaptıktan sonra internet üzerinden indirmek istediğiniz torrent dosyasını BitTorrent programına tanıtabilmeniz için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. İlk olarak Torrents bölümüne giriş yapın (1) ve ardından (2) numara ile gösterilen yerdeki + simgesine dokunarak BitTorrent üzerinden indirmek istediğiniz torrent dosyasını programa tanıtın.

  b4.png

  BitTorrent programı üzerinde yer alan + simgesine tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde .torrent uzantısına sahip olan dosyayı açmanız gereklidir. İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz .torrent uzantılı dosyayı BitTorrent programına tanıtarak torrent indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinde bulunan Torrent dosyasını seçin ve ardından butonuna tıklayın.

  b5.png

  Seçtiğiniz dosyanın bilgisayarınız üzerinde indirileceği alanı seçin ve ardından OK butonuna tıklayın. Torrent dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  b6.png

  İndirme işlemini başlattığınız torrent dosyasını BitTorrent programının ana ekranı üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz dosyayı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  b7.png
Facebook yorumları