Biugo Video Editor indir (Android) 1.3.30

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  1.3.30
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Bago
  Biugo Video Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. Biugo Video Editor uygulaması üzerinden video düzenleme işlemi dışında fotoğraf düzenleme işlemini de ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama yapımcıları Biugo Video Editor uygulaması için sihirli efektler kullanabileceğiniz bir uygulama adlandırmasını yapmışlardır. Biugo Video Editor uygulaması üzerinde bulunan tüm video düzenleme özelliklerine tamamen ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.


  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Biugo Video Editor indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Biugo Video Editor Android markette bulunan diğer video düzenleme uygulamalarına göre daha farklı düzenleme özelliklerine sahiptir.
  3. Biugo Video Editor uygulaması üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.


  Biugo Video Editor İndirme Nasıl Yapılır?

  Android cihazınıza Biugo Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinde otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Biugo Video Editor uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Biugo Video Editor Kurulumu Nasıl Yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Biugo Video Editor uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Biugo Video Editor uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Biugo Video Editor Nasıl Kullanılır?

  Biugo Video Editor uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Galerinizde bulunan herhangi bir fotoğraf veya videoyu Biugo Video Editor uygulaması üzerinden açarak düzenlemeye başlayabilirsiniz. Play Store üzerinde bulunan diğer video editor uygulamalarına göre daha özel ve farklı efektler içeren Biugo Video Editor uygulaması üzerinden video düzenleme ve fotoğraf düzenleme işlemini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  b1.jpg

  İnternet üzerinde gördüğünüz farklı video ve fotoğraf efektlerini Biugo Video Editor uygulamasından kolaylıkla kullanabilirsiniz. 3 boyutlu efekt özelliği ve diğer tüm 3 boyutlu filtreler Biugo Video Editor uygulaması üzerinde tamamen ücretsizdir.

  b2.jpg
Facebook yorumları