BlindID indir (Android) 2.2.26

Android cihazlarınızda başkalarıyla anonim olarak sohbet edebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  37 MB
  Sürüm:
  2.2.26
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cerasus
  BlindID, Android cihazlarınızda anonim olarak sesli konuşarak yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama üzerinde bulunan sohbet kanallarına giriş yaparak anonim bir şekilde sesli olarak konuşarak tanışabilirsiniz. İlk olarak 60 saniye ile başlayan bu konuşma süresi uygulama üzerinde toplayacağınız puanlar ve yükseleceğiniz seviyelere göre değişiklik gösterecektir. Üstelik konuştuğunuz kişiler ile birbirinizi karşılıklı olarak arkadaş eklediğiniz zaman arkadaş arama kısmından o kişiyi aradığınızda 120 saniye konuşabilirsiniz. Bu rakamlar uygulamayı ilk kez kullanacak kişiler için az olarak gelebilir ancak anonim olarak sohbet etmeyi seven kişiler BlindID uygulamasını kullanmaktan çok keyif alacaktır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- BlindID uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- BlindID
  uygulamasını kullanarak yeni kişiler ile tanışabilirsiniz.
  3- BlindID uygulamasına herhangi özel bir bilginizi vermenize gerek olmadan kullanabilirsiniz. (Örnek: Telefon numaranız.)

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- BlindID uygulaması eski android sürümüne sahip olan bazı cihazlar için uyumlu değildir.
  2- BlindID uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların kaldırılması için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  3- Uygulama üzerinde bulunan tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmek için BlindID Plus üyeliği satın almanız gerekmektedir.

  BlindID nasıl yüklenir?

  BlindID indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. BlindID indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  BlindID nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz BlindID uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanabilmeniz için uygulamayı başlatmanız yeterli olacaktır.

  BlindID nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz BlindID uygulamasını çalıştırın. BlindID uygulamasına önceden üyeliğiniz bulunuyorsa giriş yaparak devam edebilirsiniz. Uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız sosyal medya hesaplarınız veya mail adresini ile uygulama üzerine yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra uygulamanın Topics kısmına girerek hangi konuda sohbet etmek istiyorsanız o kanala giriş yaparak yeni kişiler ile anonim olarak sohbet etmeye başlayablirsiniz. Örneğin: Tanışalım, Şarkını Söyle kanalları.

  b1.png

  Giriş yaptığınız kanal üzerinde otomatik olarak arama ekranına yönlendireceksiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Call (Ara) butonuna tıklayarak otomatik olarak o kanalda olan kişilerle eşleşmeye başlayabilirsiniz. Konuşma sonrası birbirinize beğeni atarak birbiriniz ile tekrar eşleşme şansınızı arttırabilirsiniz.

  b2.jpg

  Profil kısmına giriş yaparak uygulama üzerinden konuştuğunuz kişiler ile birbirinizi arkadaş olarak eklediğiniz zaman o kişinin uygulamaya giriş yaptığını görebilir ve tekrardan konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

  b3.png
Facebook yorumları