Blue Mail (Android) 1.9.7.18

Birden fazla e-posta hesabınızı tek arayüzde yönetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  46 MB
  Sürüm:
  1.9.7.18
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Blix
  Blue Mail, Android cihazlarınızda çok sayıda hizmeti destekleyebilen eksiksiz ve güçlü bir e-posta uygulamasıdır. Blue Mail, mevcut mail protokollerin ve hizmetlerin hemen hemen tümünü desteklemektedir. Kullanıcılar güzelce tasarlanmış bir arayüz, grup e-posta gönderme, akıllı push bildirimleri, sınırsız sayıda e-posta hesabı desteği ve çok sayıda kişiselleştirme seçeneğini kullanabilirler. Ayrıca kullanıcılar, Blue Mail uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak kullanabilirler.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Blue Mail uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Blue Mail uygulamasını kullanarak birden fazla e-posta hesabınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Blue Mail uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Uygulamada birden fazla e-posta hesabınız açık olsa bile, tüm e-posta hesaplarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  4. Blue Mail, tüm e-posta protokolleri ve hizmetleri için destek vermektedir.

  Android cihazlara Blue Mail Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Blue Mail indirmek içinüst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasındaki Yükle butonu aracılığıyla Blue Mail uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Blue Mail Nasıl Kurulur?

  Blue Mail uygulamasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsündeki Blue Mail logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Android cihazlarda Blue Mail Nasıl Kullanılır?

  1. Blue Mail uygulamasını kullanmak için indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Blue Mail uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamada kullanmak istediğiniz e-posta adres(ler)ini uygulamaya ekleyin. Blue Mail uygulamasına e-posta adreslerini ekleme işlemini gerçekleştirdikten sonra iki veya daha fazla e-posta adresi arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

   b1.jpg

  2. Blue Mail uygulamasını kullanarak e-posta adreslerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca çoğu tarayıcıda veya e-posta uygulamasında içeriği net olarak yüklenmeyen e-postaları da Blue Mail uygulamasını kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

   b2.jpg

  3. Blue Mail uygulamasındaki “Takvim” özelliği sayesinde herhangi bir etkinliği bu takvim üzerinde planlayabilir ve zamanı geldiğinde bu etkinlikten özel bildirimler alabilirsiniz.

   b3.jpg

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak; Blue Mail uygulaması aracılığıyla, tüm e-posta hesap klasörlerinizi, Gelen Kutunuzu, Gönderilenleri, Taslakları vb. özellikleri birleştirilmiş bir arayüz aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

   b4.jpg
Facebook yorumları