Boom Beach bilgisayara indir 35.158

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Boom Beach oyununu bilgisayarınızdan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96MB
  Sürüm:
  35.158
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Boom Beach bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerekmobil cihazlarından ücretsiz oynayabildiğiniz Boom Beach oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Boom Beach oyununu bilgisayarınızda bulunan klavye ve fare sayesinde kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Boom Beach bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Boom Beach
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Boom Beach bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayara Boom Beach indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza LD Player kurulumu gerçekleştirerek Boom Beach oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Boom Beach bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  ld1.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işleminin tamamlanması bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. LD Player kurulumu tamamlanmadan kurulum penceresini kapatmayın.

  ld2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra LD Player programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Boom Beach bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer aktif bir gmail hesabınız bulunmuyosa sol alt kısımda bulunan Create Account butonuna tıklayarak Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Boom Beach oyununu bilgisayarınıza indirmek için LD Player programı üzerinden giriş yaptığınız Play Store üzerinde bulunan arama kısmına Boom Beach yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Bilgisayara Boom Beach indirmek için Play Store üzerinden ulaştığınız uygulamanın açıklama kısmında bulunan Yükle butonuna tıklayarak Boom Beach oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  Boom Beach bilgisayardan nasıl oynanır?

  Boom Beach oyununun LD Player üzerinden indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. LD Player üzerinden giriş yaptığınız Gmail hesabına kayıtlı bir Boom Beach hesabı bulunuyorsa o hesabı oynamaya başlayabilirsiniz ancak Boom Beach oyununu ilk kez oynayacaksanız oyun içerisinde size verilen yardımcının yönlendirmeleri sayesinde kendi köyünüzü oluşturarak Boom Beach oyununu ücretsiz olarak bilgisayarınızdan oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları