Boom Beach indir (Android) 35.158

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96MB
  Sürüm:
  35.158
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Boom Beach, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyuncular, bir ada üzerinde kendi kalesini yaratabilir ve düşmanlarının kalesine saldırı düzenleyebilirler. Adalarına saldırdığınız kişilerin birliklerini ve savunmalarını yerle bir ederek galibiyet elde edebilirsiniz. Ayrıca kalenize gelecek herhangi bir saldırıya karşılık kendi savunma gücünüzü yükseltmeniz gerekmektedir. Farklı stratejiler ile kendi savunma sisteminiz oluşturarak oyun üzerinde size saldıracak düşmanlarınızı yenerek onları köylerine eli boş bir şekilde gönderebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Boom Beach oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Boom Beach
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- Oyunu tamamen gerçek kişilerle online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Boom Beach oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. İnternet bağlantısı olmadan oyuna giriş yapamıyorsunuz.

  Android cihazlara Boom Beach indirme nasıl yapılır?

  Boom Beach oyununu Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde oynamak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Boom Beach oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Boom Beach kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Boom Beach oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Android cihazlarda Boom Beach nasıl oynanır?

  Boom Beach oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yapın. Boom Beach oyununa ilk kez giriş yaptığınıda kendi köyünüzü temel bir şekilde oluşturmanız için belirli sayıda malzeme verecektir. Bu malzemeleri kullanarak köyünüze standart yapıların kurulumunu yapabilirsiniz. Zaman içerisinde düşmanlarınızı yenerek kazanacağınız malzemeler ile köyünüze kurduğunuz yapıların seviyesini geliştirebilirsiniz.

  bGiris

  Köyünüzde savunma kuleleri oluşturarak ve bu savunma kulelerinin seviyesini artırarak köyünüze deniz üzerinden gelecek saldırılara karşı koyabilirsiniz.

  b1.png

  Oluşturacağınız üretim tesislerinden ve düşmanlarınız ile girdiğiniz savaştan elde edeceğiniz galibiyet sonucunda yeni kahramanların kilidini açabilirsiniz.

  b2.png

  Sahip olduğunuz patlatıcıları farklı stratejiler ile yönetebilir ve düşmanlarınız ile gireceğiniz savaşlardan kolaylıkla galibiyet alabilirsiniz.

  b3.png

  Haftalık etkinlikler ile oyun içerisinde elde edeceğiniz malzeme miktarını artırabilirsiniz.
  b4.png
Facebook yorumları