Booster & Cleaner (Android) 5.2

Android cihazlarınızın performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayan özelliklere sahip olan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,3 MB
  Sürüm:
  5.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  cxzh
  Booster & Cleaner, Android cihazlarınızın belleğini temizlemek ve performansını artırmanız için çeşitli araçlara sahip olan uygulamadır. Booster & Cleaner uygulaması yeni nesil Android cihazların sistem içeriğinde otomatik olarak yüklenmiş olarak gelen optimizasyon uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Booster & Cleaner uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek cihazınızın depolama alanını artırabilir ve cihazınızın arka planında çalışan uygulamaları sonlandırarak cihazınızın performansını da yükseltebilirsiniz. Ayrıca Booster & Cleaner uygulamasında bulunan Uygulama Yöneticisi özelliğini de kullanarak cihazınızdaki herhangi bir uygulamayı arkasında herhangi bir kalıntı bırakmayacak şekilde kaldırabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Booster & Cleaner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Booster & Cleaner uygulaması düşük Android sürümüne sahip olan cihazlara da indirilebilir.
  3. Booster & Cleaner uygulamasını kullanarak Android cihazınızın oyun performansını artırabilirsiniz.
  4. Booster & Cleaner uygulamasında sadece birkaç dokunuş ile cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Booster & Cleaner uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Booster & Cleaner uygulamasındaki tüm özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Booster & Cleaner Nasıl İndirilir?

  Booster & Cleaner indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Booster & Cleaner indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Booster & Cleaner Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Booster & Cleaner uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Booster & Cleaner uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz.


  Android için Booster & Cleaner Nasıl Kullanılır?

  1. Booster & Cleaner cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Booster & Cleaner uygulamasına giriş yaptığınızda cihazınızda otomatik olarak bir tarama işlemi gerçekleştirilecektir. Bu tarama işlemi sonucunda tespit edilen gereksiz dosyaları sadece tek bir dokunuş ile cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

   b1.png

  2. Booster & Cleaner uygulamasında bulunan Uygulama Yöneticisi özelliği sayesinde cihazınızdan kaldırmak istediğiniz herhangi bir uygulamayı tüm bileşenleri ile birlikte sadece birkaç dokunuş ile kaldırabilirsiniz.

   b2.jpg

  3. Booster & Cleaner uygulaması cihazınızın pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak bir özelliğe de sahiptir.

   b3.jpg

  4. Booster & Cleaner uygulamasının “Convenient Widget” özelliğini kullanarak cihazınızın ana ekranına bir Widget oluşturabilirsiniz. Bu kısayol üzerindeki özellikleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   b4.png
Facebook yorumları