Brain Out (Android) 1.1.2

Android cihazlarınızda vakit geçirmenizi sağlayan eğlenceli bilmece oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  41 MB
  Sürüm:
  1.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Focus apps
  Brain Out, zor zeka oyunları ve farklı bilmeceler içeren eğlenceli bir Android oyunudur. Brain Out oyunu mantıksal düşünme yeteneğinizi, refleksleri, doğruluğu, hafızayı ve yaratıcılığınızı değerlendirir. Eğer Brain Out oyununda kandırılmak istemiyorsanız, görevlere sıradan bir şekilde cevap vermekten kaçının. Brain Out kullanıcılarına, yaratıcı düşünme ve garip çözümler ile farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyundaki temel amaç insanın düşünürken eğlenmesini sağlamaktır. Brain Out oyunundaki farklı seviyelere geçiş yaptığınızda oyunun keyfini almaya başlayacaksınız.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Brain Out oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Brain Out oyunundaki farklı görev seviyeleri sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli oynayabilirsiniz.
  3. Brain Out oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Brain Out oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Brain Out oyunundaki bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Brain Out Nasıl İndirilir?

  Brain Out oyununu Android cihazınıza indirmek için üst kısımda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınız otomatik olarak Play Store platformuna yönlendirilecektir. Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayarak Brain Out oyununun indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Brain Out Nasıl Kurulur?

  Brain Out oyununun Android cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir kurulum işlemine gerek duymaksızın oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Brain Out Nasıl Oynanır?

  1. Brain Out oyununun indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna cihazınızın menüsü üzerindeki logoya tıklayarak giriş yapın. Brain Out uygulamasına giriş yaptığınızda direkt olarak oyunun ilk seviyesinden oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

   b1.jpg

  2. Brain Out oyunu genellikle mantıklı cevaplar ile seviyeleri atlamanızı sağlar. Ancak bazı zamanlar oyunu eğlenceli hale getirmek için karmaşık çözümler de sizi bekliyor olacak.

   b2.jpg

  3. Brain Out oyunundaki bazı seviyelerde çözümü imkansız gibi görünen bilmecelerin aslında çok kolay bir çözüme sahip olduğunu çözdükten sonra fark edebilirsiniz. Bazı seviyelerde karşılaşacağınız zorlu bilmeceler karşısında anahtar ile ipucu alabilirsiniz. Oyundaki ipucu anahtarını kazanmak için ise reklamları izleyebilirsiniz.

   b3.jpg
Facebook yorumları