Brave Browser (Android) 1.1.2

Android cihazınızda kullanabileceğiniz güvenli ve gelişmiş internet tarayıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  65 MB
  Sürüm:
  1.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Brave Software
  Brave Browser, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş internet tarayıcı uygulamasıdır. Brave Browser uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda hızlı bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan reklam engelleyici özelliği sayesinde giriş yapacağınız internet sitelerinde bulunan rahatsız edici reklamları da kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Brave Browser, internet sitelerinde bulunan reklamları engelleyerek internet üzerinde daha hızlı gezinti sağlamanızı sağlar. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan kötü amaçlı yazılım engelleyici özelliği sayesinde giriş yaptığınız internet sitelerinden mobil cihazınıza sızmaya çalışan kötü yazılımları aktif olarak engeller.

  Uygulamanın Artı Yönleri
  1. Brave Browser uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Brave Browser uygulamasını kullanmak Android cihazınızda veri ve pil tasarrufu sağlar.
  3. Brave Browser gizliliğinizi koruyarak verilerinizin 3.kişiler tarafından görüntülenmesini engeller.
  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1. Brave Browser uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Brave Browser Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Brave Browser indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Brave Browser uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Brave Browser Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Brave Browser indirme işlemi tamamlandıktan sonra Brave Browser uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Brave Browser Nasıl Kullanılır?

  1. Brave Browser uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Brave Browser uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama bölümünü kullanarak internette gezinmeye başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan aktif reklam engelleyici ve performans artırıcı özellik sayesinde internette çok daha hızlı gezinti sağlayabilirsiniz.

   b1.png

  2. Android cihazlarınızdan giriş yapmaya çalıştığınız websitelerinde bulunan reklamları aktif olarak engelleyen Brave Browser bu rahatsız edici reklamları görmemenizi sağlar.

   b2.png

  3. Brave Browser uygulamasında bulunan Gizlilik özelliği sayesinde internette paylaşacağınız tüm veriler gizlenir ve paylaşacağınız verilere 3.kişilerin erişim sağlaması engellenir.

   b3.png

  4. Brave Browser uygulaması internette bulunan gereksiz içeriklerin önbelleğe alınmasını engelleyerek internette daha hızlı bir gezinti yapmanızı sağlar. Bu özellik cihazınızda internet tasarrufu yapmanızı da sağlamaktadır.

   b4.png
Facebook yorumları