Brave Conquest (Android) 1.2.0

Android cihazlarınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  1.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Brave Conquest, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Brave Conquest oyununda kendi krallığınızı ve ordunuzu oluşturarak oynamaya devam edin. Oyun üzerinde bulunan farklı görevleri tamamlayarak kaynakları teslim alın ve krallığınızı geliştirin. Krallığının efendisi olarak, düşmanlarınızı yenmek için ordunuzu geliştirin. Brave Conquest oyununda elde edeceğiniz zaferler sonrasında eşsiz binaların kilidini açın ve istediğiniz yere yerleştirin. Eksik malzeme ve kaynaklar için krallığınıza çiftlikler ve fabrikalar kurun. Ayrıca, yeni bölgeleri keşfedebilir ve savaşlara başlamak için düşmanlara dokunabilirsiniz. Ayrıca, yeni bölgeleri keşfedebilir ve savaşlara başlamak için düşmanlara dokunabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Brave Conquest oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Brave Conquest oyunu, kilidini açabileceğiniz birçok farklı görev, seviye ve birlik içermektedir. Bu durum oyunu sürekli oynanabilir kılıyor.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Brave Conquest oyununu oynamak için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Brave Conquest Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Brave Conquest indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Brave Conquest oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Brave Conquest Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Brave Conquest oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Brave Conquest logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Brave Conquest Nasıl Oynanır?

  1. Brave Conquest uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Brave Conquest oyununa giriş yapmanızın ardından ilk olarak kendi krallığınızı oluşturun. Krallığınızı oluşturduğunuzda size verilecek olan yardımcıların yönlendirmelerini takip ederek Brave Conquest oyununun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   b0.jpg

  2. Brave Conquest oyununda krallığınızı oluşturmanızın ardından ordunuzu da oluşturmanız gerekmektedir. Ordunuza dahil edeceğiniz savaşçıların zaman içerisinde seviyelerini de yükseltebiliyorsunuz.

   b1.jpg

  3. Brave Conquest oyununda kendi savaş tarzınızı ve ordu dizilimini oluşturun. Ordu dizilimini istediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz. Unutmayın: Brave Conquest, stratejiye dayalı bir oyundur. Oyunda gerçekleştireceğiniz ordu dizilimi en önemli unsurdur.

   b2.jpg
Facebook yorumları