Brawl Stars indir (Android) 14.100

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz nişancı oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  85 MB
  Sürüm:
  14.100
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Brawl Stars, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz nişancı oyunudur. Clash of Clans ve Clash Royale gibi mobil oyunların yapımcısı olan Supercell firmasının yeni nişancı oyunu Brawl Stars, diğer Supercell oyunlarına benzer bir yapıya sahip ancak Brawl Stars oyunundaki tek farklılık üçerli takım halinde savaşıyor olmanız. 3 vs 3 şeklindeki takımlar halinde savaşarak oyunu kazanmaya çalışın. Oyun kazandıkça gelecek olan sandık ve altın sayesinde yeni karakterler satın alabilir ve satın aldığınız karakterlerin gücünü arttırabilirsiniz. Supercell firmasının yeni nişancı oyunu olan Brawl Stars uygulamasını Google Play Store üzerinden Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Brawl Stars oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Brawl Stars
  oyununu Android cihazınız üzerinde oynamak için herhangi ek bir dosya indirmenize gerek yoktur.
  3- Brawl Stars oyunu üzerinde herhangi bir reklam yer almamaktadır.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Brawl Stars oyunu üzerinde elmas satın alma işlemi gerçekleştirmeden hesabınızı hızlı bir şekilde geliştiremiyorsunuz. Eğer oyuna para yatırmazsanız hesabınızı ve sahip olduğunuz karakterleri geliştirmeniz çok fazla zaman almaktadır.

  Brawl Stars indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz Brawl Stars indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Brawl Stars uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Brawl Stars kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Brawl Stars uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Brawl Stars uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Brawl Stars nasıl oynanır?

  Brawl Stars oyununun cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra oyuna giriş yapın. Brawl Stars oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyun içerisinde yer alan botlar ile otomatik olarak bir oyun oynamaya başlayacaksınız. Bu deneme oyununu ana ekran üzerinde yer alan tuşların ne işe yaradığını öğrenmek için oynayacaksınız. Bu deneme oyun için öğretici mod diyebiliriz.

  b1.jpg

  Öğretici mod tamamlandıktan sonra Brawl Stars oyununu diğer kullanıcılar ile oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun ana ekranı üzerinde yer alan Play butonuna tıklayarak oyunu gerçek kişilerle oynamaya başlayabilirsiniz.

  b2.jpg

  Arkadaşlarınız ile kuracağınız bir takım veya otomatik olarak eşleşeceğiniz bir takım ile karşınızdaki düşmanlara karşı birlikte savaşacaksınız. Takım arkadaşlarınıza ateş etme gibi bir durum söz konusu değildir.

  b3.jpg

  Brawl Stars oyununu 5 farklı mod sayesinde dilediğiniz modda oynayabilirsiniz.

  b4.jpg

  1- Gem Grab (3v3): Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve oyun sonuna kadar tutun. Karakteriniz parçalandığı zaman üzerinizdeki mücevherler yere düşer.

  2- Showdown (Solo/Duo): Tek başınıza veya bir arkadaşınız ile hayatta kalma savaşı vererek oynayabileceğiniz bir mod.

  3- Bounty (3v3): Yıldızları kazanabilmek için rakiplerinizi yenin. En çok yıldızı olan takım maçı kazanır.

  4- Heist (3v3): Takımınızın güvenliğini koruyun ve düşman hazinesine doğru hücum edin.

  5- Brawl Wall (3v3): Tamamen yeni bir Brawl oyunu. Futbol becerinizi göstererek karşı takımdan önce iki gol atarak oyunu kazanmaya çalışın.

  Özel Etkinlikler: Sınırlı süreye sahip özel PvE ve PVP oyun modları.

  Düşmanlarınızı yenin ve oyunları kazanın. Kazandığınız oyunlardan gelecek olan sandıklar ve altınlar ile yeni karakterleri elde edin ve elde ettiğiniz karakterlerin güçlerini geliştirin.

  b5.jpg

  Brawl Stars oyunundaki karakter dağılımını da şöyle açıklayabiliriz:

  1- Altın Karta Sahip Karakterler: Efsanevi

  2- Mor Karta Sahip Karakterler: Destansı

  3- Mavi Karta Sahip Karakterler: Ender

  4- Yeşil Karta Sahip Karakterler: Sıradan

  Efsanevi karakterler oyundaki en güçlü karakterlerdir. Oyun oynadıkça karakterleri açabilirsiniz.

  b6.jpg

  Açmış olduğunuz karakterleri altın kullanarak güçlerini yükseltebilirsiniz. Oyun içerisinde kullandığınız karakteriniz ne kadar güçlü olursa oyunu kazanma olasılığınız da artar.

  b7.jpg
Facebook yorumları