BullGuard Internet Security 20.0.375.1

Bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı koruyan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  398 KB
  Sürüm:
  20.0.375.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  BullGuard
  BullGuard Internet Security, bilgisayarınıza internet üzerinden gelebilecek saldırıları engellemenize, kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza ve tüm verilerinizi korumanızı sağlayan bir programdır. BullGuard Internet Security programı, güçlü bir antivirüs, casus yazılım önleme ve spam koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn kontrol bileşenleri, veri koruma ve PC ayar yardımcı programları sağlayarak tüm koruma alanlarını kapsamayı amaçlamaktadır. BullGuard Internet Security, bilgisayarınız için sistem kaynakları üzerinde minimum etkiyle hepsi bir arada koruma sağlar. Bu paket, günlük kullanım için güçlü ancak sezgisel bir güvenlik çözümü oluşturmak için kullanıcı dostu bir görünümü gelişmiş koruma, ebeveyn kontrolü özellikleri ve performans optimizasyon araçlarıyla birleştirir.

  Programın Artı Yönleri

  1. BullGuard Internet Security programını indirmek ücretsizdir.
  2. BullGuard Internet Security, birden fazla programın yapabileceği işlemleri tek başına gerçekleştirebilir.
  3. BullGuard Internet Security programı hem internet üzerinden gelebilecek hem de bilgisayarınıza bağlanan cihazlardan gelebilecek tüm tehditleri engellemektedir.
  4. BullGuard Internet Security programı bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlayan çeşitli araçlara da sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. BullGuard Internet Security programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  BullGuard Internet Security Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara BullGuard Internet Security indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza BullGuard Internet Security indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  BullGuard Internet Security Nasıl Kurulur?

  1. BullGuard Internet Security indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere içerisindeki “I accept the terms of the License Agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   b1.PNG

  BullGuard Internet Security Nasıl Kullanılır?

  1. BullGuard Internet Security programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. BullGuard Internet Security programı çalışmaya başladığında açılan pencere üzerinden yeni bir hesap oluşturarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   b2.PNG

  2. BullGuard Internet Security programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerindeki Antivirüs, Güvenlik Duvarı, Yedekleme, Oyun Hızlandırma, Bilgisayar Hızlandırma, Güvenli Tarayıcı vb. gibi tüm özellikleri tek bir pencere üzerinden yönetebilirsiniz.

   b3.PNG

  3. BullGuard Internet Security programının arayüzünde bulunan herhangi bir özelliğe tıkladığınızda özelliğin tüm içeriğini görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. BullGuard Internet Security programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve sürekli olarak dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı bilgisayarınızı korur.

   b4.PNG
Facebook yorumları