Bus Simulator: Ultimate (Android) 1.2.6

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir otobüs simülasyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  57 MB
  Sürüm:
  1.2.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Zuuks Games
  Bus Simulator: Ultimate, Android cihazlarınızda otobüs şoförlüğü yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Bus Simulator: Ultimate oyununda dünyanın birçok şehrinde bulunan ulaşım ofislerine yolcu taşıyabilirsiniz. Oyundaki yolcu taşıma sistemi gerçek tepkiler üzerinden ilerlemektedir. Yolcuların vereceği tepkiye göre kazandığınız paranın miktarı değişebilir ve daha dikkatli olarak puanınızı ve gelirinizi yükseltebilirsiniz. Bus Simulator: Ultimate oyununda yapacağınız yolcu taşıma işlemleri sonunda elde edilen para ile otobüsünüzü değiştirebilir ve daha yüksek yolcu kapasitesine sahip olabilirsiniz. Oyundaki gerçekçi mekanlar sayesinde kendinizi gerçekten o işi yapıyormuş gibi hissedersiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Bus Simulator: Ultimate oynamak ücretsizdir.
  2. Bus Simulator: Ultimate oyununu online olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.
  3. Bus Simulator: Ultimate oyununu herhangi bir sınıra takılmadan sürekli oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Bus Simulator: Ultimate oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Bus Simulator: Ultimate oyunu ücretli öğeler içermektedir.

  Android cihazlara Bus Simulator: Ultimate Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Bus Simulator: Ultimate indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması içerisindeki Yükle butonuna tıklayarak Bus Simulator: Ultimate oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Bus Simulator: Ultimate Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak indireceğiniz Bus Simulator: Ultimate oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Bus Simulator: Ultimate logosuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Bus Simulator: Ultimate Nasıl Oynanır?

  1. Bus Simulator: Ultimate oyununu oynamak için oyunu cihazınızda başlatın. Bus Simulator: Ultimate oyununa ilk kez giriş yaptığınızda verilen öğretici görevini tamamlayarak oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   b0.jpg

  2. Eğitici görevi tamamladıktan sonra kendi otobüsünüzü seçerek oyunu oynayabilirsiniz. Bus Simulator: Ultimate oyunundaki otobüslerin tüm fonksiyonları çalışmaktadır. Bu özellikler sayesinde gerçekten kendinizi otobüs şoförlüğü yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

   b1.jpg

  3. Bus Simulator: Ultimate oyununda taşıyacağınız yolcuların bilet işlemlerini de kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Rakip firmaların verdiği fiyatları inceleyerek kendi bilet fiyatlarınızı belirleyebilirsiniz.

   b2.jpg

  4. Bus Simulator: Ultimate oyununu online olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Online olarak oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunmalıdır.

   b3.jpg
Facebook yorumları