Busuu indir (Android) 16.0.0.11

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  25 MB
  Sürüm:
  16.0.0.11
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Busuu
  Busuu, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Busuu uygulamasında yer alan 12 farklı konuşma dilini uygulamanın size sunduğu ders adımlarını takip ederek öğrenebilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan sesli, görsel ve yazılı dersleri adım adım uygulayarak yabancı dil öğrenebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Busuu uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Busuu uygulaması üzerinde herhangi bir reklam bulundurmamaktadır.
  3. Busuu uygulaması hem sesli hem de yazılı olarak kullanıcılarına mükemmel bir hizmet vermektedir.
  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1. Busuu uygulamasında günlük dil öğrenme limitini yükseltmek için uygulamaya Premium üyelik almanız gerekmektedir.

  Busuu nasıl indirilir?

  Android cihazınıza Busuu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store uygulaması üzerinden Busuu uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Busuu nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Busuu indirme işlemi tamamlandıktan sonra Busuu uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmayı başlayabilirsiniz.


  Busuu nasıl kullanılır?

  1. Android cihazınızda Busuu uygulamasını kullanmak için, uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Busuu uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk olarak günlük konuştuğunuz (anadilinizi) ve ardından öğrenmek istediğiniz dili seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Busuu uygulamasının ücretsiz versiyonunda kullanıcılara günlük 10 dakikalık eğitim süresi sağlanmaktadır. Bu 10 dakikalık eğitim süresini yükseltmek için uygulamaya Premium üyelik almanız gerekmektedir.

   bs1.png

  2. Busuu uygulamasında sesli, görsel ve yazılı olarak yabancı dil eğitimlerini alabileceğinizi söylemiştik ancak topluluk içerisinde (otobüs, metro vb. gibi) bulunurken konuşma problemi yaşadığınızda, uygulamayı yazılı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

   bs2.png

  3. Busuu uygulaması kullanıcılarına akıcı bir şekilde dil konuşmasına ve anlamasına yardımcı oluyor. Uygulamadaki sesleri anlayarak sizin de tekrarlamanızı istiyor.

   bs3.png

  4. Busuu uygulamasının kendi içerisinde bulunan çalışma planı sayesinde ilerlemenizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren çalışma planınız otomatik olarak işlemeye başlar. Bir hafta içerisinde hiçbir dersi kaçırmazsanız bazı ödülleri de elde edebilirsiniz.

   bs4.png

  5. Busuu uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı da arkadaş listenize ekleyerek birlikte bir yarış içerisine girebilirsiniz.

   bs5.png
Facebook yorumları