BWMeter 8.4.3

Bilgisayarınızın ağ ve internet hareketlerini kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,6 MB
  Sürüm:
  8.4.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DeskSoft
  BWMeter, bilgisayarınızdan veya ağınızdaki tüm trafiği ölçen, görüntüleyen ve kontrol eden güçlü bir bant genişliği ölçer, monitör, trafik kontrolörü ve güvenlik duvarıdır. Diğer ürünlerin aksine, veri paketlerini analiz edebilir (nereden geldikleri, nereye gittikleri, hangi port ve protokolü kullandıkları). Bu, örneğin yerel ve internet trafiğini ayırt etmeyi mümkün kılar. BWMeter, her türlü bağlantı için bir hız sınırı ayarlayarak veya uygulamaların belirli internet sitelerine erişimini kısıtlayarak trafik kontrolü için de kullanılabilir. Ağınızdaki tüm bilgisayarlar için istatistikler oluşturur, tüm LAN trafiğini ölçer ve görüntüler, ayrıca internetten indirebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. BWMeter programını indirmek ücretsizdir.
  2. BWMeter programındaki güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınıza girebilecek zararlı bir yazılım otomatik olarak engellenir.
  3. BWMeter, kategorisinde yer alan diğer tüm programlara göre en etkili sonucu vermektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. BWMeter programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  BWMeter Nasıl İndirilir?

  BWMeter indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  BWMeter Nasıl Kurulur?

  1. BWMeter kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırınca açılan pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayarak kurulumu başlatın.

   b1.PNG

  2. Bilgisayara BWMeter kurulumu öncesinde “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   b2.PNG

  3. PC’ye BWMeter kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   b3.PNG

  BWMeter Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız BWMeter programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. BWMeter programına giriş yaptığınızda otomatik olarak açılan grafikler üzerinden ağ hızınızı ve internet hızınızı görüntüleyebilirsiniz.

   b4.PNG

  2. BWMeter programının “Filters” bölümüne giriş yaparak internetinizin bant genişliğini ölçmek için filtreler oluşturabilirsiniz.

   b5.PNG

  3. Programın “Statistics” özelliğini kullanarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık istatistikler oluşturabilir ve oluşturduğunuz istatistikleri dışa aktarabilirsiniz.

   b6.PNG

  4. BWMeter programı internet bağlantınız üzerinden gelebilecek olan her türlü tehdidi engelleyebilecek bir güvenlik duvarı özelliğine de sahiptir. Programın “Firewall” bölümünü kullanarak otomatik olarak engellenen içerikleri kontrol edebilir ve istediğiniz içeriklerin engelini kaldırabilir veya yeniden bir engelleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   b7.PNG

  5. BWMeter programı, bilgisayarınıza internet bağlantınız üzerinden gelen herhangi tehlikeli bir veriyi otomatik olarak engeller ve size veriye izin verilip verilmeyeceğini sorar. Eğer bu veriye izin vermezseniz bilgisayarınızın o veri ile olan internet bağlantısı otomatik olarak sonlandırılır.

   b8.PNG
Facebook yorumları