Bzzt! Image Editor 1.2.3

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12,4 MB
  Sürüm:
  1.2.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SingularLabs
  Bzzt! Image Editor, bilgisayarınızda aynı anda birden fazla fotoğrafı hızlı bir şekilde toplu işlemenizi sağlayan bir resim düzenleme programıdır. Basit seçeneklere sahip basit arayüz, görüntü koleksiyonlarını uygun bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Dosyaları yüklemek için ana pencerenin üstüne resimler içeren tüm klasörlerin yanı sıra ayrı ayrı dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. Program JPG, JPEG, BMP, PNG ve GIF gibi en popüler resim dosyası formatlarını destekler. Çıkış ayarları ile ilgili olarak, Bzzt! Image Editor, düzenlenen görüntüleri JPG formatının kalitesini ayarlama seçeneğiyle PNG veya JPG dosyaları olarak dışa aktarmanıza olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Bzzt! Image Editor programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Bzzt! Image Editor programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Program üzerinden fotoğraf düzenleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Bzzt! Image Editor programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Bzzt! Image Editor programı, çok yüksek boyutlara sahip olan fotoğrafları düzenlemenize izin vermemektedir.

  Bzzt! Image Editor Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Bzzt! Image Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Bzzt! Image Editor indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Bzzt! Image Editor Nasıl Kurulur?

  1. Bzzt! Image Editor programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin

   b1.PNG

  2. Bzzt! Image Editor programını kullanabilmek için lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programın bilgisayarınıza kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   b2.PNG

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan ve programın bilgisayarınıza kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   b3.PNG

  4. PC’ye Bzzt! Image Editor kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   b4.PNG

  Bzzt! Image Editor Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Bzzt! Image Editor programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bzzt! Image Editor programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak veya sürükle bırak işlemini kullanarak düzenlemek istediğiniz fotoğrafı kolaylıkla açabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafları Bzzt! Image Editor programına ekledikten sonra “Show output settings” butonuna tıklayarak eklediğiniz fotoğraflara uygulamak istediğiniz işlemleri seçebilirsiniz.

   b5.PNG

  2. “Show output settings” butonuna tıkladıktan sonra açılacak menüyü kullanarak Bzzt! Image Editor programında açmış olduğunuz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

   b6.PNG
Facebook yorumları