Call of Duty Mobile bilgisayara indir 1.0

Play Store üzerinde bulunan Call of Duty Mobile oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  66 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Activision Publishing
  Call of Duty Mobile, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Call of Duty Mobile bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınızda da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Call of Duty Mobile bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınızdan klavye ve fare ile oynayarak karakterinizi daha kolay kontrol edebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Call of Duty Mobile Nasıl İndirilir?

  Call of Duty Mobile bilgisayara indirmek için LD Player Android Emülatör programını kullanmanız gerekmektedir. Sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza LD Player programını kurarak Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Bilgisayara Call of Duty Mobile Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum penceresi üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. LD Player programını kullanabilmeniz için ekstra dosya indirme işlemi yapılacaktır. Ekstra dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   ld2.png

  3. LD Player programının kurulumu için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Call of Duty Mobile oyununu LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   ld3.jpg

  Bilgisayarda Call of Duty Mobile Nasıl Oynanır?

  1. Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınızda oynamak için bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programına giriş yapın. LD Player programı üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yaparak Call of Duty Mobile bilgisayara indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa “Create Account” yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

   ld4.png

  2. Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın üst kısmında bulunan arama bölümüne “Call of Duty Mobile” yazarak Call of Duty Mobile oyununa ulaşabilirsiniz.

   ld5.png

  3. Bilgisayarınıza Call of Duty Mobile oyununu indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Call of Duty Mobile oyununu LD Player programına indirebilirsiniz.

   ld6.jpg

  4. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarınızda fare ve klavye aracılığı ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları