Call of Duty Mobile indir (Android) 1.0

Efsaneleşmiş olan Call of Duty oyununun Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz versiyonu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  66 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Activision Publishing
  Call of Duty Mobile, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur. Android cihazlarınıza indireceğiniz Call of Duty Mobile oyununda Takımlı Ölüm Oyunu, Frontline, Zombi, PvP ve birçok farklı oyun modunu oynayabilirsiniz. Unreal Engine 4 oyun motoru ile Call of Duty Mobile oyununun yapımcısı olan Activision firması, oyunculara Call of Duty Mobile oyununda en iyi oyun deneyimini sunmaktadır. Call of Duty Mobile oyununda orijinal CoD oyununda bulunan karakterler, silahlar haritalar ve ekipmanlar da yer almaktadır. Tanklar, helikopterler, düşme bombaları ve geçmişteki savaşlarda kullanılan çeşitli silahlar da savaş alanını daha destansı hale getirmektedir. Bomba atışlarının veya sürekli silah seslerinin yankılanan sesi oyunun atmosferini daha da sağlamlaştırıyor.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Call of Duty Mobile oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Call of Duty Mobile oyunu bir mobil oyuna göre çok yüksek grafiklere sahiptir.
  3. Call of Duty Mobile oyununda klasik CoD oyununda efsane olan Ghost ve Captain Price karakterlerini de kullanabilmeniz mümkün.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Call of Duty Mobile oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Call of Duty Mobile sahip olduğu grafiklerden dolayı mobil cihazlarınızın bataryasının hızlı tükenmesine neden olabilir.

  Android Cihazlara Call of Duty Mobile Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Call of Duty Mobile indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Call of Duty Mobile indirme işlemini Play Store üzerinden ücretsiz olarakgerçekleştirebilirsiniz.


  Android Cihazlara Call of Duty Mobile Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden indirme işlemi tamamlanan Call of Duty Mobile oyunu cihazınıza otomatik olarak kurulacaktır. Oyunu oynamak için oyunu cihazınız üzerinde başlatmanız yeterlidir.


  Android Cihazlarda Call of Duty Mobile Nasıl Oynanır?

  1. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra Call of Duty Mobile oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra ana ekran üzerinden oynamak istediğiniz mod seçimini yaparak Call of Duty Mobile oynamaya başlayabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Takımlı PVP modu ile Call of Duty Mobile oyununu arkadaşlarınız ile oynayabilmeniz mümkün.

   c2.jpeg

  3. Sahip olduğunuz karakterleri, silahları, malzemeleri ve diğer tüm öğeleri kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

   c3.jpeg

  4. Call of Duty Mobile oyununda, Klasik CoD oyununda efsane olan haritalarda da oynayabilmeniz mümkün.

   c4.jpeg
Facebook yorumları