Calm (Android) 4.19

Sakinleştirici ve rahatlatıcı içeriklere sahip olan Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  36 MB
  Sürüm:
  4.19
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Calm
  Calm, sakinleştirici, rahatlatıcı, stresinizi atabileceğiniz ve hızlı bir şekilde uykuya dalmanızı sağlayan içeriklere sahip olan bir Android uygulamasıdır. Calm, ileri düzey kullanıcılar için ve öncesinde farkındalık ve meditasyon egzersizleri yapmayan insanlar için birçok özellik ve program sağlar. Sadece kaygı ve stres seviyelerini azaltmak, meditasyon yapmayı, odaklanmayı geliştirmek ve daha huzurlu bir uyku almak isteyen bireyleri değil, aynı zamanda mutluluklarını arttırmayı ve benlik saygısını arttırmayı amaçlayan kişilere hitap eder. Uygulama çok rahatlatıcı bir arayüz görüntüler ve başlangıçta seçilen hedeflerle mükemmel bir uyum içinde, çeşitli rehberli meditasyon seanslarını denemeye davet eder. Her gün geçirilen birkaç dakika boyunca af, nezaket, duygu yönetimi ve zararlı alışkanlıkların nasıl kırılacağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Calm uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Calm uygulamasındaki içerikler alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır.
  3. Calm uygulaması uyku problemi yaşayan kişiler için çok yararlı bir uygulamadır. İçeriğinde bulunan meditasyon hamlelerini uygulayarak hızlı bir şekilde uykuya dalabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Calm uygulamasındaki bazı özel içeriklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Calm Nasıl İndirilir?


  Android cihazınıza Calm indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Calm indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Calm Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Calm uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Calm uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Android için Calm Nasıl Kullanılır?

  1. Calm uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Calm uygulamasına giriş yaptığınızda uygulama arayüzünde bulunan çeşitli meditasyon seçeneklerinden dilediğinizi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Calm uygulamasındaki “Uyku Hikâyeleri” bölümündeki hikâyeleri cihazınızda kulaklık veya hoparlör ile sesli olarak dinleyerek hızlı bir şekilde uykuya dalabilirsiniz.

   c2.jpg

  3. Yoğun stres altındayken mola verdiğinizde cihazınızdan kulaklık ile Calm uygulamasındaki rahatlatıcı müzikleri dinleyerek bir nebze de olsa stresinizden uzaklaşabilirsiniz.

   c3.jpg

  4. Calm uygulamasındaki içerikler alanında profesyonelleşmiş kişiler tarafından oluşturulmaktadır.

   c4.jpg
Facebook yorumları