Cambly (Android) 2.18.7

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz İngilizce öğrenme ve pratik yapma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  41 MB
  Sürüm:
  2.18.7
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cambly
  Cambly, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dil geliştirme uygulamasıdır. Cambly, anadili İngilizce olan konuşmacılar ile canlı görüntülü sohbet üzerinden anında erişim sağlar. Arkadaş canlısı İngilizce öğretmenleri sayesinde, konuşma becerileri, telaffuz ve geliştirmek istediğiniz diğer İngilizce becerilerinizi Cambly uygulaması sayesinde geliştirebilirsiniz. Cambly, yeni başlayanlar veya uzmanlar için İngilizce pratik yapmanın harika bir yoludur. İngilizce konuşulan bir ülkeye bir gezi yapmayı veya TOEFL, TESOL, TEFL, TOEIC veya IELTS ile ilgili soru sormak istiyorsanız, Cambly öğretmenleri size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Cambly uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Cambly uygulaması üzerinde oluşturacağınız hesabınız sayesinde dil gelişiminizi adım adım takip edebilirsiniz.
  3. Cambly uygulamasında bulunan aktif eğitmenler sayesinde uygulama üzerinden günün her saati eğitim ve bilgi alabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Cambly uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekiyor.
  2. Cambly uygulamasında kullanıcılara verilen günlük hak dışında eğitim almaya devam edebilmek için uygulamaya ödeme yapılması gerekmektedir.

  Cambly Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Cambly indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulaması üzerinde bulunan “Yükle” butonuna tıklayarak Android cihazınıza Cambly indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.


  Cambly Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Cambly uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Cambly Nasıl Kullanılır?

  1. Cambly uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinde bulunan logoya dokunarak giriş yapın. Cambly uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak uygulama arayüzünde bulunan “Practice English!” butonuna dokunarak aktif olan eğitmenlere hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

   c1.jpeg

  2. “Practice English!” butonuna tıkladıktan sonra aktif eğitmenleri görüntüleyebilirsiniz. Aktif olan eğitmenlerin profilini ziyaret ederek hangi konuda bilgili olduklarına göz atabilir ve dilerseniz mesaj yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

   c2.jpeg

  3. Cambly uygulamasında bulunan herhangi bir eğitmen ile ücretsiz olarak görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Cambly uygulaması üzerinde bulunan aktif eğitmenler sayesinde, günün her saati uygulamayı kullanabilirsiniz.

   c3.jpeg

  4. Cambly uygulamasını kullanarak ister İngilizce dili hakkında çeşitli sorular sorabilir ya da isterseniz eğitmenler ile konuşma gerçekleştirerek pratik yapabilirsiniz.

   c4.jpeg

  5. Eğitmenler ile gerçekleştirdiğiniz görüntülü konuşmanın bir kopyası Cambly uygulaması üzerinde yedeklenir. Bu özellik sayesinde aldığınız eğitimi tekrar izleyebilirsiniz.

   c5.jpeg
Facebook yorumları