Camtasia Studio indir 2018.0.1

Bilgisayar ekranınızı video olarak kaydedebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  480 MB
  Sürüm:
  2018.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Techsmith
  Camtasia Studio, bilgisayarınızın masaüstünde gerçekleşen tüm olayları video olarak kaydetmenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınız üzerinden oyun oynarken veya herhangi bir işlem yaparken hızlı bir şekilde olan biteni video olarak kaydedebilirsiniz. Program üzerinden video kaydetme işlemi dışında bilgisayarınızda bulunan videoları da profesyonel olarak düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Camtasia Studio progamını kullanmak ücretsizdir.

  2- Program üzerinden yüksek kaliteli ekran videosu kaydetme işlemi yapabilirsiniz.

  3- Ekran kaydetme işlemi dışında kaydedilen videolar üzerinde düzenleme de yapabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Camtasia Studio programı 30 günlük deneme süresi ile gelmektedir. 30 günün sonunda programı kullanmak için premium sürümü satın almanız gerekmektedir.

  Camtasia Studio nasıl yüklenir?

  Camtasia Studio
  programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Camtasia Studio nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Camtasi Studio kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ilk ekrandan programın dil seçeneğini ayarlayın ve OK butonuna tıklayın.
  cam1.PNG

  Daha sonra kurulumu başlatmak için karşınıza çıkan ekrandan Install butonuna tıklayın.
  cam2.PNG

  Program boyutu biraz büyük olduğu için kurulum işlemi zaman alabilir. Kurulum tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın aksi takdirde kurulum başarısız olacaktır.
  cam3.PNG

  Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan Finish butonuna tıklayarak programı çalıştırın.
  cam4.PNG

  Camtasia Studio nasıl kullanılır?

  Camtasia Studio programının kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden Buy Now butonuna tıklayarak programın full sürümünü satın alabilirsiniz. Dilerseniz ilk olarak full sürümünü satın almadan önce size tanınmış olan 30 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz. 30 günlük deneme süresini başlatmak için Continue Trial butonuna tıklayın. Ardından programı 30 gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz deneme süresi başlatılacaktır.
  cam5.PNG

  İlk olarak programı kullanmaya başladığınız zaman karşınıza video düzenleme ekranı gelecektir. Videolarınızı düzenlemek için sol üstte bulunan File butonuna tıklayarak bilgisayarınızda var olan bir videoyu düzenleyebilirsiniz. Ekran videosu kaydetme panelini açmak için sol üstte bulunan kırmızı ok ile işaretlediğimiz Record butonuna tıklayarak Ekran Videosu Kaydetme panelini açabilirsiniz.
  camduzen.PNG


  Ekran Videosu Kaydetme panelini açtığınız zaman video düzenleme ekranı otomatik olarak Görev Çubuğu’na alınacaktır. Full screen veya Custom özelliklerini kullanarak kaydedeceğiniz ekran videosunun boyutunu seçebilirsiniz. Program üzerinden ekran videosu kaydederken kameranızı da kullanabilirsiniz. Panel üzerinden mikrofon ayarlarını kolay bir şekilde yapmanız mümkün. Her şeyi ayarladıktan sonra Rec butonuna tıklayarak ekran videosu kaydetme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.
  cam6.PNG
Facebook yorumları