Candy Camera indir (Android) 5.1.18

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz filtreli kamera uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  29 MB
  Sürüm:
  5.1.18
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  JP Brothers
  Candy Camera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz kamera uygulamasıdır. Candy Camera uygulaması üzerinde yer alan güzelleştirici filtreler ve sessiz çekim modu sayesinde muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Özçekimler için özel olarak tasarlanmış birbirinden farklı filtreleri kullanarak en güzel özçekim fotoğraflarını çekebilirsiniz. Çekim filtrelerini kullanmak için ekranı sağa veya sola doğru kaydırarak filtreler arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Candy Camera uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Candy Camera
  kullanmak için herhangi bir üyelik alma işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Uygulamanın indirme işleminin tamamlanmasının ardından hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3- Candy Camera uygulaması üzerinden çekeceğiniz fotoğrafların hiçbirisine reklam için etiket basılmaz. Tüm fotoğraflarınızı temiz bir şekilde galerinize kaydedebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Candy Camera uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Candy Camera nasıl yüklenir?

  Candy Camera ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Candy Camera uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Candy Camera nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Candy Camera indirme işlemi tamamlandıktan sonra Candy Camera uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ayrı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Candy Camera nasıl kullanılır?

  Candy Camera uygulamasını kullanmaya başlamak için Android cihazınıza indirdirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın. Uygulamayı ilk başlattığınızda otomatik olarak BASIC sekmesi üzerinden fotoğraf çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz alt kısımda yer alan YUMYUM yazısına tıklayarak yemek fotoğrafları çekmek için özel olarak tasarlanmış olan kameraya geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan tuşları kullanarak Kamera değiştirebilir, Video çekim özelliğine geçiş yapabilir, Fotoğraf boyutunu değiştirebilir ve Ek menü listesi üzerinden daha farklı ayarları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  c1.png

  Perfect Selfies özelliğini kullanarak muhteşem özçekim fotoğrafları oluşturabilirsiniz. Cilt güzelleme özelliği sayesinde çekmiş olduğunuz özçekim fotoğraflarda cildiniz pürüzsüz bir görüntüye sahip olacaktır.

  c2.png

  YumYum Mod özelliğini kullanarak Instagram için çekeceğiniz yemek fotoğraflarını daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

  c3.png

  Candy Camera uygulaması piyasaya ilk kez giriş yaptığında fotoğraf odaklı olarak çalışsa da son zamanlarda gelen güncellemeler ile video çekme özelliğinin de gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

  c4.png
Facebook yorumları