Canva indir (Android) 1.11.0

Android cihazlarınızda grafik tasarım yapmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  1.11.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Canva
  Canva, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz grafik tasarım uygulamasıdır. Canva uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirerek hızlı bir şekilde grafik tasarımlar yapabilirsiniz. Canva uygulaması üzerinden en kaliteli ve en yaratıcı grafik tasarımları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Canva uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Canva uygulaması Play Store üzerinde yer alan en kullanışlı grafik tasarım uygulamasıdır.
  3- Canva, oluşturduğunuz grafik tasarımların tamamen kaliteli bir şekilde size sunulmasını sağlar. Oluşturduğunuz tasarımlarda hiçbir şekilde kalite düşüklüğü yaşamazsınız.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Canva uygulaması üzerinde tamamen fotoğraf düzenleme odaklı bir yazılım bulunmuyor. Uygulama tamamen kart, poster ve banner tarzı şeyleri oluşturmanıza odaklanmış durumda.

  Canva indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Canva indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Canva kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Canva uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Canva nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Canva uygulamasını çalıştırın. İlk olarak dilerseniz kendi galeriniz üzerinde yer alan bir fotoğraf üzerinde grafik tasarım oluşturma işlemi yapabilirsiniz. İnternette yaygın olarak karşınıza çıkan çoğu mobil grafik tasarımlar Canva uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

  c1.png

  Canva uygulamasının arama kısmına giriş yaparak ücretsiz yüksek kaliteli hazır şablonlara ulaşabilirsiniz. Hazır şablonların üzerinde düzenleme yaparak grafik tasarımlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  c2.png

  Canva uygulamasının üzerinde yer alan bir diğer hazır şablon kısmında da Instagram hesaplarınız için muhteşem hazır şablonlara ulaşabilirsiniz. Aramak istediğiniz anahtar kelimeyi arama kısmına yazarak size en uygun hazır şablonlara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

  c3.png

  Dilerseniz hazır şablonların arka planına kendi galerinizden resim ekleyerek üzerinde değiştirmeler yapabilirsiniz.

  c4.png

  Hazır şablonların üzerinde kullanabileceğiniz görsellere de Canva uygulaması üzerinden ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. 3 milyonun üzerinde hazır görsele erişim sağlayabilirsiniz.

  c5.png

  Canva uygulaması üzerinden oluşturduğunuz görselleri dilediğiniz platformda sadece bir tık ile paylaşabilirsiniz.

  c6.png
Facebook yorumları