CarX Highway Racing (Android) 1.66.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz yüksek grafiklere sahip olan araba yarış oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  51 MB
  Sürüm:
  1.66.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CarX Technologies
  CarX Highway Racing, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz benzersiz bir sürüş deneyimine sahip olan araba yarış oyunudur. CarX Highway Racing oyununda bulunan gerçeği ile birebir kalitede olan yarış arabalarıyla yarışlara katılın ve rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Ayrıca CarX Highway Racing oyunundaki farklı görevleri de tamamlayarak yeni arabalar satın alabilir ve satın aldığınız arabaların performansını yükseltebilirsiniz. Oyundaki görevler, haritalar ve farklı yarış türleri sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. CarX Highway Racing oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. CarX Highway Racing oyunu yüksek grafiklere sahiptir ancak düşük özelliklere sahip olan cihazlarda bile performanslı bir şekilde oynanabilir.
  3. CarX Highway Racing oyununu cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunmasa da oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. CarX Highway Racing oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. CarX Highway Racing oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  CarX Highway Racing Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza CarX Highway Racing indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. CarX Highway Racing indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  CarX Highway Racing Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz CarX Highway Racing oyununun kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşmektedir. CarX Highway Racing oyununu oynamak için uygulamayı başlatmanız yeterli olacaktır.


  CarX Highway Racing Nasıl Oynanır?

  1. CarX Highway Racing oyunununcihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. CarX Highway Racing oyununa giriş yaptığınızda size verilecek olan temel araba ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. CarX Highway Racing oyunundaki birkaç temel sürüşten sonra artık oyunu oynamaya hazır olursunuz.

   c2.jpg

  3. CarX Highway Racing oyununun nasıl oynanacağı hakkında kısa bir eğitim aldıktan sonra oyundaki görevleri başarıyla tamamlayarak yeni arabalar satın alabilir ve yeni görevler açabilirsiniz.

   c3.jpg

  4. CarX Highway Racing oyununda seviye atladıkça farklı haritalarda yarışabilirsiniz.

   c4.jpg

  5. CarX Highway Racing oyununun “Multiplayer” özelliği sayesinde oyunu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir.

   c5.jpg
Facebook yorumları