Castle Clash: Brave Squads (Android) 1.6.13

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  28 MB
  Sürüm:
  1.6.13
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IGG
  Castle Clash: Brave Squads, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Heyecan verici bir dövüş ve hızlı bir strateji ile dolu olan Castle Clash, epik boyutlarda bir oyundur. Efsanevi yaratıkların ordusuna liderlik etmek için güçlü kahramanları geliştirin ve dünyanın en büyük savaş lordu olma yolunda savaşın. Stratejilerinizi zindanlarda, baskınlarda ve daha pek çok konuda test edin. Dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncu ile dilediğiniz her an savaş gerçekleştirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Castle Clash: Brave Squads oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Castle Clash: Brave Squads, sıkılmadan sürekli olarak oynayabileceğiniz bir oyundur.
  3. Castle Clash: Brave Squads oyunu çok yüksek ve kaliteli grafiklere sahiptir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Castle Clash: Brave Squads oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Castle Clash: Brave Squads oyununu oynamak için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Castle Clash: Brave Squads Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Castle Clash: Brave Squads indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Castle Clash: Brave Squads oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Castle Clash: Brave Squads Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Castle Clash: Brave Squads oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Castle Clash: Brave Squads logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Castle Clash: Brave Squads Nasıl Oynanır?

  1. Castle Clash: Brave Squads uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Castle Clash oyununa ilk kez giriş yaptığınızda kendi kalenizi oluşturarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Castle Clash oyununda kendi kalenizi oluşturmanızın ardından yeni kahramanları toplayın, kahramanlarınızı geliştirin ve ordunuzu oluşturmak için birçok farklı birimden kahramanlarınızı seçin.

   c1.png

  2. Castle Clash oyununda farklı birimlerden kahramanları kalenize dahil ederek kalenizde bulunan kaynakları dışarıdan gelecek saldırılara karşı koruyun.

   c2.png

  3. Castle Clash oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

   c3.png

  4. Castle Clash oyununda tanıştığınız kişiler veya arkadaşlarınız ile “Lonca” oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz Lonca ile birlikte diğer loncalara karşı savaşabilirsiniz.

   c4.png

  5. Oyunun sahip olduğu etkinlikler ve gelişim süreci sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

   c5.jpeg
Facebook yorumları