CCleaner indir (Android) 4.9.1

Android cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  21 MB
  Sürüm:
  4.9.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Piriform
  CCleaner Android, Android cihazlarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan ücretsiz bir uygulamadır. CCleaner uygulaması çoğu Windows kullanıcısının yakından tanıdığı bilgisayarlarda olmazsa olmaz uygulamalardan biridir. CCleaner Android uygulaması ise bilgisayarlarınızda yer alan CCleaner uygulamasının Yakın zamanda piyasaya çıkmış olan CCleaner Android uygulaması android cihazlarınızın yavaşlamasına ve hafızasının dolmasına neden olan gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- CCleaner Android uygulamasını kullanmak ücretsizdir.
  2- CCleaner uygulaması indirerek
  cihazınızın yavaşlamasına neden olan gereksiz dosyaları ücretsiz olarak temizleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- CCleaner Android uygulaması üzerinde reklam bulunmaktadır.
  2- CCleaner Android uygulaması bazı alt Android sürümüne sahip cihazları desteklememektedir.

  CCleaner Android indirme nasıl yapılır?

  CCleaner Android uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden ekranda bulunan Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  CCleaner Android kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız CCleaner Android uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  CCleaner Android nasıl kullanılır?

  CCleaner Android uygulamasını Android cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamanın ana ekranında yer alan ANALYSE butonuna dokunarak cihazınız üzerindeki dosyaların analiz edilmesini sağlayabilirsiniz.

  cc1.png

  Analyse butonuna dokunduktan sonra cihazınız üzerinde yer alan dosyaların analiz işlemi tamamlanacaktır. Bu işlemin tamamlanma süresi cihazınızın üzerinde yer alan dosyaların boyutune göre değişiklik gösterebilir.

  cc2.png

  System Info kısmına giriş yaparak cihazınızın ne kadar depolama alanının kaldığını, bataryanızın durumunu ve CPU durumunu öğrenebilirsiniz.

  cc3.png

  CCleaner Android uygulaması üzerinde yer alan App Manager kısmına giriş yaparak cihazınız üzerinde yer alan uygulamaları görüntüleyebilir ve mevcut uygulamaların önbelleklerini temizleyebilirsiniz. Bu temizleme işlemini uygulamadan önce verilerinizin kaybolabileceğini dikkate alarak bu işlemi gerçekleştirin.

  cc4.png

  Cihazınız üzerinde tarama işlemi tamamlandıktan sonra CCleaner uygulamasının ekranı üzerinden cihazınız üzerinde yer alan gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Finish Cleaning butonuna dokunarak cihazınızdaki gereksiz dosyaların tamamen kaldırılmasına ve cihazınızın depolama alanının rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

  cc5.png
Facebook yorumları