Cerebro 0.3.1

Bilgisayarınızdaki veya internetteki bir veriye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  62,8 MB
  Sürüm:
  0.3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  KELiON
  Cerebro, bilgisayarınızda hem yerel hem de İnternet üzerinden içerik aramanın hızlı bir yolunu sunarak genel üretkenliğinizi artırmayı amaçlayan bir programdır. Cerebro programını kullanarak tek bir arama çubuğu üzerinden çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, bazı temel eklentileri, yararlı Google önerilerini kullanarak web'de arama yapmanıza, yerel uygulamaları aramanıza ve başlatmanıza, çeşitli matematik hesaplamaları yapmanıza, para birimini ve diğer veri türlerini dönüştürmenize ve dosya içinde gezinmenize olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Cerebro programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. Cerebro programı bilgisayarınızın herhangi bir bölümünde yer alan içeriklere kolaylıkla erişim sağlamanıza yardımcı olur.
  3. Cerebro programını kullanarak sadece birkaç saniye içerisinde internet üzerinde arama gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Cerebro programını kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.

  Cerebro Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Cerebro indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Cerebro Nasıl Kurulur?

  Cerebro kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Cerebro programını kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Cerebro Nasıl Kullanılır?

  1. Cerebro programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra otomatik olarak aktif hale gelecek Cerebro Arama Çubuğu’na aramak istediğiniz bir şeyi yazın ve otomatik olarak çıkan sonuçlardan ihtiyacınız olanı kullanın.

   c1.PNG

  2. Cerebro Arama Çubuğu’na yazdığınız herhangi bir harf sonucunda bile bilgisayarınızda o harfi içeren tüm dosyaları, klasörleri ve işlemleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Çalıştırmak istediğiniz işlemin üzerine fareniz ile bir kez tıklamanız yeterli olacaktır.

   c2.png

  3. İnternetten herhangi bir şey aramak istediğinizde de Cerebro programını kullanabilirsiniz. Aramak istediğiniz kelimeyi veya cümleyi Cerebro Arama Çubuğu’na yazın ve arama işleminin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayın. Bu özelliği kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunmalıdır.

   c3.png

  4. Herhangi bir internet sitesine hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamak istediğinizde Cerebro programının arama çubuğuna gitmek istediğiniz web sitesinin adresini yazabilirsiniz.

   c4.png

  5. Cerebro programının arama çubuğuna “Settings” yazarak programın ayarlar bölümüne giriş yapabilirsiniz. Ayarlar bölümü içerisinden Cerebro kısayol tuşlarını, temasını, arama sonuçları konumunu ve diğer özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

   c5.png
Facebook yorumları