CFosSpeed 10.50

Bilgisayarınızda bulunan internet bağlantısının hızını artırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,9 MB
  Sürüm:
  10.50
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  cFos
  CFosSpeed, bilgisayarınızdaki internet bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir programdır. CFosSpeed, bilgisayarınızdan kullanılan internet bağlantılarını optimize ederek önemli içeriklerin internetten daha çok faydalanmasını sağlar. CFosSpeed, bağlantı türünüz ne olursa olsun, internet hızınızı optimize etmenize yardımcı olmaktadır. CFosSpeed, indirme veya yükleme durumundan bağımsız olarak, bilgisayarınızın kurduğu her internet bağlantısı için yeni bir yönetim sistemi sunar. Bağlantınız bir DSL, kablo veya mobil geniş bant modem, WiFi veya LAN üzerinden yapıldığı sürece, bu program bağlantı yönetimini üstlenecektir. CFosSpeed, internet üzerinden hız kesen ve hat üzerinde yoğun trafik oluşturmaya başlamanıza rağmen, oyundaki ping gecikmelerini artıran ve ayrıca ses/video akışıyla ilgili sorunları azaltan birçok akıllı özellik içermektedir.

  Programın Artı Yönleri

  1. CFosSpeed indirmek ücretsizdir.
  2. CFosSpeed, hızı en kötü olan internet bağlantılarının bile daha yüksek performanslı olarak bağlantı kurulmasını sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. CFosSpeed programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. CFosSpeed programını kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  CFosSpeed Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara CFosSpeed indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza CFosSpeed indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  CFosSpeed Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza CFosSpeed kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. CFosSpeed kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencereyi kullanarak lisans sözleşmesini okuyun. Lisan sözleşmesini okuduktan sonra lisans sözleşmesini onaylamak için “I agree.” seçeneğini işaretleyin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   c1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden CFosSpeed programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı “Change” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   c2.PNG

  3. CFosSpeed programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Son” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. CFosSpeed programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   c3.PNG

  CFosSpeed Nasıl Kullanılır?

  1. CFosSpeed programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. CFosSpeed programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak bilgisayarınızın ekranının sağ alt kısmında aşağıdaki görselde bulunan pencere belirecektir. Bu pencere üzerinden CFosSpeed programının aktif olarak çalıştığını görüntüleyebilirsiniz.

   c4.PNG

  2. CFosSpeed programının sahip olduğu özellikler üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız bilgisayarınızın ekranının sağ alt kısmında bulunan CFosSpeed programına fareniz ile sağ tıklayın. Programa sağ tıkladıktan sonra açılacak olan liste üzerinden programın sahip olduğu özelliklerde değişiklik yapabilirsiniz.

   c5.png
Facebook yorumları