Chess Rush (Android) 1.1.18

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz stratejik savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  1.1.18
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  Chess Rush, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz stratejik savaş oyunudur. Chess Rush oyununda bulunan 50’den fazla kahramanlardan istediğiniz kahramanları seçin ve kendi elit ekibinizi oluşturun. Kendi ekibinizi oluşturmanızın ardından sadece 10 dakika sürecek olan savaşlara katılın ve diğer 7 oyuncuyu yenmek ve kral olmak için savaşın. Chess Rush oyununda kullanacağınız kahramanları ve savaşlarda uygulayacağınız hamleleri iyi seçmeniz gerekmektedir, çünkü yaptığınız karakter seçimi ve uygulayacağınız hamleler katıldığınız savaşı kazanmanız için dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardır.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Chess Rush oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Chess Rush oyununda katılacağınız savaşlar sadece 10 dakika sürmektedir. Bu nedenle katıldığınız savaşları sadece 10 dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz.
  3. Chess Rush oyununda 2 veya 4 kişilik ekipler oluşturarak oyunu arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Chess Rush oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Chess Rush Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Chess Rush indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Chess Rush indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Chess Rush Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Chess Rush kurulumu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Chess Rush Nasıl Oynanır?

  1. Chess Rush oyununun cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Chess Rush oyununa giriş yapar yapmaz direkt olarak 10 dakikalık bir savaşa katılım sağlayabilirsiniz. Katıldığınız savaşları sadece 10 dakika içerisinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Chess Rush oyununu internet bağlantısı sayesinde 2 veya 4 kişilik ekipler kurarak oynayabilirsiniz. Bu ekibi dilerseniz oyunda tanışacağınız kullanıcılarla veya kendi arkadaşlarınız ile kurabilmeniz mümkün.

   c2.jpg

  3. Chess Rush oyununda bulunan kahramanlar ve kıyafetler tamamen oyun içinde elde edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik oyunda herkesin eşit olmasını amaçlamak için yapılmıştır. Chess Rush oyununda sadece strateji önemlidir. En iyi stratejiyi oluşturan kullanıcı savaşı kazanır.

   c3.jpg

  4. Chess Rush oyununda kendi oluşumunuzu 50’den fazla farklı kahraman arasından seçerek oluşturun ve hemen hızlı olarak savaşmaya başlayın.

   c4.jpg

  5. Chess Rush oyununda gerçekleşen savaşlardan bir görüntü:

   c5.jpg
Facebook yorumları