Chris-PC Game Booster 5.20

Bilgisayarınızın oyun performansını artırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,8 MB
  Sürüm:
  5.20
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Chris-PC
  Chris-PC Game Booster, bilgisayarınızda oynadığınız oyunlardan maksimum performansı almanızı sağlayan bir programdır. Chris-PC Game Booster, sisteminizin oyun performansını iyileştirme yeteneğine sahiptir ve oynadığınız oyunlardan yüksek performans almanıza yardımcı olur. Chris-PC Game Booster, tercih ettiğiniz işletim sistemini, işlemciyi ve internet tipini seçmenize izin verir, ancak başlattığınızda bu detayları otomatik olarak da tespit edebilir. Ayrıca Chris-PC Game Booster programı bilgisayarınızın internet ayarlarını da iyileştirmenize yardımcı olur ve online oyunlarda en iyi yanıt süresini almanızı sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Chris-PC Game Booster programını indirmek ücretsizdir.
  2. Chris-PC Game Booster programını kullanarak bilgisayarınızda oynayacağınız oyunların performansını kolaylıkla artırabilirsiniz.
  3. Chris-PC Game Booster programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı sadece birkaç buton tıklaması ile kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Chris-PC Game Booster programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Chris-PC Game Booster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Chris-PC Game Booster indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Chris-PC Game Booster Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Chris-PC Game Booster kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   c1.PNG

  2. Kurulumun diğer bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak Chris-PC Game Booster programının kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   c2.PNG

  3. PC’ye Chris-PC Game Booster kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   c3.PNG

  Chris-PC Game Booster Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız Chris-PC Game Booster programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Chris-PC Game Booster programını çalıştırdıktan sonra ilk olarak açılacak pencere üzerindeki “Operating System” bölümünü kullanarak bilgisayarınızın mevcut işletim sistemini seçin.

   c4.png

  2. Chris-PC Game Booster programı bilgisayarınızın işlemcisini yönetebilir. Bu nedenle programın “Processor” bölümünden bilgisayarınızın işlemci türünü seçin.

   c5.png

  3. Chris-PC Game Booster programı sadece bilgisayarınızın oyun performansını yükseltmek ile kalmaz ek olarak internet hızını da optimize etmenize yardımcı olur. Programın “Internet Type” bölümünden internetinizin türünü seçin.

   c6.png

  4. Chris-PC Game Booster programının sağlıklı bir sonuç verebilmesi için tüm donanım özelliklerinizi doğru seçtikten sonra “Optimize now” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra bilgisayarınız oyuna hazır bir hale getirilecektir. Optimize işleminden sonra Chris-PC Game Booster programını bilgisayarınızın arka planında çalıştırmaya devam edin.

   c7.PNG
Facebook yorumları