Clash of Clans bilgisayara indir 11.185.13

Play Store üzerinde bulunan Clash of Clans oyununu bilgisayarda oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  11.185.13
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Clash of Clans, Play Store üzerinde bulunan bir savaş oyunudur. Bilgisayarınıza LD Player indirerek Clash of Clans oyununu Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz gibi aynı hesaba bilgisayarınız üzerinden giriş yaparak yönetebilirsiniz. Clash of Clans oyunu çoğu mobil cihazların bataryasını hızlı tükettiği için oyunu bilgisayarınızdan oynayarak batarya problemini ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca oyun içerisindeki hamleleri klavye ve fare ile yapacağınız için oyunu oynamak daha kolay hale gelmektedir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Clash of Clans oyununu bilgisayarda oynamak tamamen ücretsizdir.

  Clash of Clans bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Clash of Clans bilgisayara indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak LD Player indirme işlemi başlatılacaktır. Clash of Clans oyununu LD Player programı aracılığı ile bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Clash of Clans bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunu LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.

  ld1.png

  LD Player programı kendi indirme aracı ile programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için gerekli olan dosyaları indirmeye başlayacaktır. Bu dosyaların toplam boyutu 260 MB civarıdır. Bu işlemin tamamlanması biraz zaman alabilir. Kurulum penceresini küçülterek indirme işleminin arka planda devam etmesini sağlayabilirsiniz.

  ld2.png

  LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programında bulunan Play Store üzerinden Clash of Clans oyununu kolaylıkla indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Clash of Clans bilgisayarda nasıl oynanır?

  LD Player programını bilgisayarınıza kurduktan sonra Clash of Clans hesabınızın bulunduğu Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Yeni hesap oluşturmak istiyorsanız Create account yazısına tıklayarak yeni hesap oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile LD Player üzerinde Play Store’a giriş yaptıktan sonra arama kısmına Clash of Clans yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Clash of Clans oyununu Play Store üzerinden bulduktan sonra Yükle butonuna tıklayın. Clash of Clans oyununun bilgisayarınıza indirme işlemi başlatılacaktır.

  ld6.jpeg

  LD Player üzerine indirmiş olduğunuz Clash of Clans oyununa giriş yapın. Eğer Gmail hesabınıza bağlı bir hesap varsa o hesabı otomatik olarak oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak yeni bir hesap oluşturduysanız oyunu sıfırdan oynamaya başlıyorsunuz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları