Clash of Clans indir (Android) 11.185.13

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  11.185.13
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Clash of Clans, Android cihazlarınızda kendi köyünüzü kurup ve askerlerinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz savaş oyunudur. Oyun üzerinde bulunan farklı oyunculara saldırı düzenleyerek onların köylerinde bulunan kaynakları yağmalayarak kendi sahip olduğunuz belediye binasını, altın madenini, büyü fabrikası vb. yerlerin seviyesini yükseltebilirsiniz. Yer yükseltme işlemi sonucunda sahip olduğunuz askerlerin gücünü de yükseltebilir ve oyun içerisindeki gücünüzü artırabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Clash of Clans oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Clash of Clans
  üzerinde herhangi bir reklam barındırmıyor.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Clash of Clans oyununda hızlı gelişim sağlamak istiyorsanız oyun üzerinden para ile eşya almanız gerekiyor.

  Clash of Clans indirme nasıl yapılır?

  Android Clash of Clans indirme işlemi içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Clash of Clans oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Clash of Clans kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Clash of Clans oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Clash of Clans oyununu oynamak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Clash of Clans nasıl oynanır?

  Clash of Clans oyununu oynamak için cihazınıza indirmiş olduğunuz Clash of Clans uygulamasına giriş yapın. Oyuna ilk kez giriş yaptığınızda köyünüzü oluşturarak başlamanız gerekmektedir. Köyünüzü oluştururken altın madeni, kışla, iksir toplayıcı, büyü fabrikası, altın deposu, iksir deposu, kara kışla, kara iksir deposu ve inşaatçı kulübesi gibi yapıları köyünüz üzerinde konumlandırmanız gerekmektedir. Bu konumlandırma Clash of Clans üzerinde savaşırken çok önemlidir. Yapılarınızın konumunu daha sonra yeniden değiştirebiliyorsunuz.

  c1.jpg

  Köyünüzü oluşturduktan sonra savunma binalarını da oyun üzerine eklemeniz gerekmektedir. Savunma binalarınızı güçlendirdikçe düşmanlarınızın sizi yenmesi zorlaşacaktır. Savunma binaları ise şu şekildedir: Top, Havan, Okçu Kulesi, Hava Savunması, Büyücü Kulesi, Gizli Tesla, X-Yayı ve Cehennem Kulesi. Bu savunma kulelerinin seviyelerini geliştirerek dışarıdan gelecek tehditleri kolaylıka önleyebilirsiniz.

  c2.jpg

  Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi asıl amacı klan savaşları olan Clash of Clans oyunu üzerinden bir klan oluşturarak veya varolan bir klana kayıt olarak klan savaşları gerçekleştirebilirsiniz.

  c3.jpg

  Yaptığınız klan savaşları sonucunda eğer galibiyet elde ederseniz gelişiminize katkı sağlayacak ödülleri toplayabilirsiniz.

  c4.jpg
Facebook yorumları