Clash of Kings bilgisayara indir 4.18.0

Android cihazlarda oynanabilen Clash of Kings oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  98 MB
  Sürüm:
  4.18.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Elex Wireless
  Clash of Kings bilgisayara indirerek, Android cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Clash of Kings oyununu bilgisayarınız üzerinden de kolaylıkla oynayabilirsiniz. Eğer mobil cihazınızdan Clash of Kings oyununu oynuyorsanız ve mobil cihazlarınızdan hesabınızı yönetmek sizin için zor bir işlem ise Clash of Kings bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Clash of Kings oyununu bilgisayarınızdan tam ekran olarak oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Clash of Kings oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Clash of Kings
  oyununda bulunan herhangi bir hesabı bilgisayarınız üzerinden yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Clash of Kings oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Clash of Kings indirme nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinde bulunan Clash of Kings oyununu bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde oynamak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programı üzerinden Clash of Kings oyununu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Clash of Kings kurulumu nasıl yapılır?

  LD Player kurulum dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Bilgisayarınıza LD Player kurulumunun tamamlanabilmesi için kurulum ekranını kapatmayınız. Aksi taktirde kurulum işlemi başarısız olacaktır.

  ld2.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programı üzerinden herhangi bir uygulama indirmek için Play Store uygulamasına giriş yaparak Android uygulamaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Bilgisayardan Clash of Kings oyunu nasıl oynanır?

  Clash of Kings oyununu bilgisayarınızdan oynamak için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız yoksasol alt kısımda bulunan Create Account yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Clash of Kings yazarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

  ld5.png

  Clash of Kings bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayın. Clash of Kings bilgisayara indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  ld6.png

  Clash of Kings bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpg
Facebook yorumları