Clash of Kings indir (Android) 4.18.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  98 MB
  Sürüm:
  4.18.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Elex Wireless
  Clash of Kings, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Clash of Kings oyunu üzerinden kendi krallığınızı oluşturarak kendi kalenizi inşa edebilirsiniz. Kendi kalenizi inşa ettikten sonra kendi ordunuzu geliştirerek farklı krallıklara saldırı düzenleyebilirsiniz. Farklı krallıklar ile gireceğiniz savaş sonucunda elde edeceğiniz galibiyetler ile kalenizin ve ordunuzun seviyesini daha hızlı yükseltebilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca oyuncu ile online olarak savaşma fırsatı sunan destansı savaş oyunu olan Clash of Kings oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Clash of Kings oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Clash of Kings
  oyunu üzerinde can sıkıcı hiçbir reklam bulunmamaktadır.
  3- Clash of Kings oyununu online olarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Clash of Kings oyununu Android cihazlarınızda oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2- Clash of Kings oyunu Android sürümü eski olan cihazlarda desteklenmemektedir.

  Android cihazlara Clash of Kings indirme nasıl yapılır?

  Android Clash of Kings indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden cihazınıza Clash of Kings indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Android cihazlara Clash of Kings kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Clash of Kings kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Android cihazlarda Clash of Kings nasıl oynanır?

  Clash of Kings oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınız üzerinde oyuna giriş yapın. Oyunu ilk kez oynamaya başladığınızda oyun üzerindeki yönlendirmeler ile oyunun nasıl oynanacağı hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilirsiniz. Clash of Kings oyununa başladığınızda kendi krallığınızı oluşturarak krallığınız üzerinde binalar ve savunma kulelerini inşa etmeye başlayabilirsiniz.

  c1.png

  Kendi binalarınızı ve savunma kulelerinizi inşa ettikten sonra ordunuzun gücünü yükseltmek için ilk olarak düşük seviyede bulunan diğer oyunculara saldırı düzenleyerek ordunuzun gücünü yükseltmek için gerekli malzemeleri elde edebilirsiniz.

  c2.png

  Clash of Kings oyunu tamamen stratejiye bağlı olan bir mobil oyundur. Kendi oluşturacağınız taktik ve stratejiler ile Clash of Kings oyunu üzerinde bulunan çeşitli uygarlıklara sahip olan oyuncuların kalelerine saldırı düzenleyerek onları yenmeye çalışın.

  c3.png
Facebook yorumları