Clash Royale bilgisayara indir 2.5.4

Android cihazlarda bulunan Clash Royale oyununu bilgisayarınızdan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  2.5.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Clash Royale bilgisayara indirerek Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz klasik Clash Royale oyununu bilgisayarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz. Clash Royale oyununu bilgisayardan oynayarak mobil cihazlarda karşılaşacağınız batarya tükenme ve oyun içerisinde donma gibi problemi ortadan kaldırarak oyunu sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Clash Royale bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2- Clash Royale
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- Clash Royale oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Clash Royale indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Clash Royale uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz LD Player programının kurulumunu gerçekleştirerek Clash Royale oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Clash Royale kurulumu nasıl yapılır?

  Yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme işlemi gerçekleşen LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulum işlemine başlayabilirsiniz.

  ld1.png

  Bilgisayardan Clash Royale oyununu oynamak için LD Player programının kurulum işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınız üzerinden kurulumunun tamamlanması için gerekli dosyaların indirme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kurulum için gerekli olan dosyanın boyutu yaklaşık 270 MB civarıdır. Bu dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  ld2.png

  LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  LD Player programı üzerinde Clash Royale oyununu indirebilmeniz için Gmail hesabınız ile Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer aktif olarak bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Bilgisayardan Clash Royale oyunu nasıl oynanır?

  LD Player programı üzerinden Gmail hesabınız ile Play Store’a giriş yaptıktan sonra arama kısmına Clash Royale yazarak Clash Royale oyununa ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Clash Royale oyununu Yükle butonuna tıklayarak LD Player programı üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg


  LD Player programı kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Clash Royale oyununa giriş yapın. Eğer giriş yaptığınız Gmail hesabınız üzerinde aktif bir Clash Royale hesabınız bulunuyorsa onu oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak Clash Royale oyununa ilk kez giriş yapıyorsanız oyunu sıfırdan oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları