Clash Royale indir (Android) 2.5.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  94 MB
  Sürüm:
  2.5.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Clash Royale, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Clash of Clans ve Boom Beach gibi popüler oyunların yapımcısı olan Supercell firmasının bir başka strateji oyunu olan Clash Royale oyununda online olarak gerçek oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz. Savaş arenasına giriş yaparak rakip kalelerini kendi Clash Royale karakterleriniz ile yıkmaya çalışın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Clash Royale oyununu Android cihazlarınıza indirmek ve oynamak ücretsizdir.
  2- Clash Royale
  oyunu tamamen stratejiye bağlı bir online oyundur. Oyun üzerinde kendi belirleyeceğiniz stratejiler ile rakip kalelerini yıkabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Clash Royale oyunu çok eski Android sürümüne sahip olan cihazlarda oynamayı desteklememektedir.
  2- Clash Royale oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Clash Royale indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz Clash Royale indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Clash Royale indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Clash Royale kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Clash Royale uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Clash Royale simgesine dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Clash Royale nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Clash Royale oyununa giriş yapın. Oyunu ekstra bir üyelik almadan Gmail hesabınız ile oluşturacağınız hesabınız ile oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda oyun üzerindeki yardımcınız oyunu nasıl oynayacağınız hakkında temel bilgileri vermektedir. Clash Royale oyunu üzerinde kendiniz bir klan oluşturarak veya mevcut bir klana katılım sağlayarak arkadaşlarınız ile oynayabilir veya oyun içerisinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  c1.png

  Clash Royale üzerinde oynayacağınız oyunlardan elde edeceğiniz kutuları açarak oyunda bulunan eşsiz karakter kartlarına sahip olabilir ve bu karakter kartlarını güçlendirebilirsiniz.

  c2.png

  Clash Royale oyununda rakip kulelerini yıkarak karakter kartlarını toplayabilir ve karakter koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Bu karakter kartlarının sahip olduğu becerileri ve seviyeleri diğer savaşlarda kullanmak üzere geliştirebilirsiniz.

  c3.png

  Her hafta oluşturulan farklı etkinliklere katılarak daha fazla kaynak ve karakter kartı elde edebilirsiniz.

  c4.png

  Oyun üzerinde bulunan farklı savaş arenalarını seviyenizi geliştirdikçe açabilirsiniz.

  c5.png
Facebook yorumları