Clean Master indir (Android) 6.14.5

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz gereksiz dosya temizleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  6.14.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cheetah Mobile
  Clean Master, Android cihazlarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize ve cihazlarınızı hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Clean Master programını indirerek cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek cihazınızın depolama alanını arttırabilirsiniz. Clean Master uygulaması üzerinde gereksiz dosya temizleme ve cihazınızı hızlandırma işlemi dışında antivirüs, işlemci soğutma, wi-fi güvenliği ve fotoğraf gizleme özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Clean Master uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Clean Master
  uygulamasını kullanmak için herhangi bir üyelik veya kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  3- Clean Master kategorisinde yer alan en iyi uygulamadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Clean Master uygulaması reklam içermektedir.

  Clean Master indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Clean Master indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Clean Master kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinde indirmiş olduğunuz Clean Master uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Clean Master nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Clean Master uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman otomatik olarak cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların ve cihazınızı yavaşlatan uygulamaların tespiti yapılacaktır. Cihazınız üzerinde 3-4 GB kadar boyutlara ulaşan gereksiz dosyaları Clean Master uygulaması aracılığı ile temizleyerek cihazınızın depolama alanını genişletebilirsiniz.

  c1.png

  Arka planda çalışan uygulamaların kapatılarak cihazınızın hızlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Arka planda gereksiz yere çalışan uygulamalar cihazınızın yavaşlamasına ve pil ömrünün azalmasına neden olur. Clean Master uygulamasını kullanarak cihazınızın hızlandırılmasını ve pil ömrünün korunmasını sağlayabilirsiniz.

  c2.png

  Clean Master uygulaması üzerinde bulunan Antivirüs özelliği de uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren çalışmaya başlayacaktır. Cihazınız üzerinde mevcut bir tehdit bulunuyorsa size uyarıda bulunacaktır. Tarama işlemi gerçekleştirerek cihazınız üzerinde bulunan tehditleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

  c3.png

  Cihaz Soğutma özelliğini kullanarak cihazınızın ısınmasına neden olan arka plan uygulamalarının kapatılarak cihazınızı soğutabilirsiniz.

  c4.png

  Cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir fotoğraf veya videoyu başka kişilerin görmesini istemiyorsanız Clean Master uygulaması üzerinde yer alan Fotoğraf Gizleme özelliği ile fotoğraflarınızı kolaylıkla cihazınızın galerisi üzerinden gizleyebilirsiniz.

  c5.png

  Wi-Fi Güvenliği özelliğini de Clean Master uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cihazınıza Wi-Fi bağlantısı üzerinden gelebilecek tehditlere karşı korumanızı sağlar.

  c6.png
Facebook yorumları