Clean Master indir 6.0

Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizleyici ve hızlandırıcı program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20,6 MB
  Sürüm:
  6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CheetahMobile
  Clean Master PC, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize, bilgisayarınızın arka planında çalışan uygulamaları kapatarak bilgisayarınızı hızlandırmanıza, internet arama geçmişini temizlemenize ve bilgisayarınızda bulunan sürücülerin eksik olanını tespit ederek düzeltmenize yarayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri
  1-
  Clean Master for PC progamını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  Program sadece gereksiz dosyaları temizleme işlemi dışında bilgisayarınızı hızlandırma işlemi ve eksik olan sürücüleri bulmanıza yarıyor. Clean Master programı tek başına 3 programın yapacağı işleri tek başına yapabiliyor.

  Programın Eksi Yönleri
  1-
  Clean Master for PC programı üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  Clean Master PC nasıl yüklenir?

  Clean Master for PC programını bilgisayarınıza yüklemek için ilk olarak web sitesine giriş yapıyoruz. FREE DOWNLOAD butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarımıza ücretsiz olarak indiriyoruz.
  clean1.PNG

  Clean Master PC nasıl kurulur?
  İlk olarak masaüstüne indirmiş olduğunuz Clean Master kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekranda bulunan Install butonuna tıklayın ve kurulumu başlatın. Kurulum tamamlandıktan sonra Clean Master PC programı otomatik olarak çalıştırılacaktır.
  clean2.PNG

  Clean Master PC nasıl kullanılır?
  Kurulum tamamlandıktan sonra karşımıza ilk olarak aşağıdaki ekran geliyor. Bu ekran üzerinde sol tarafta bulunan menüden uygulamanın size sunduğu tüm hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

  Junk Clean (Önemsiz Temizleme)
  Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize yarar. Junk Clean kısmına giriş yaptıktan sonra Scan butonuna tıklayın. Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaların taraması otomatik olarak başlayacaktır. Tarama tamamlandıktan sonra Clean butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  clean3.PNG

  PC Boost (Bilgisayar Hızlandırma)
  Menü üzerinde bulunan PC Boost kısmına tıkladığınızda ise karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır. Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan programları tarama işlemi başlar ve bu programlar arasında uzun süredir kullanılmayan veya önemsiz olan programları kapatarak bilgisayarınızın hızlanmasını sağlar.
  clean4.PNG

  Privacy Clean (Bilgisayar Uygulama Geçmişi Temizleme)
  Privacy Clean
  bölümüne tıklayın ve daha sonra karşınıza gelen ekrandan Scan butonuna tıklayın. Bilgisayar üzerinde çalıştırdığınız uygulamaların ve internet tarayıcıların geçmişini taramaya başlar ve tarama bittikten sonra temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem bilgisayarınızın performansını arttıracaktır.
  clean5.PNG

  Tools (Araçlar)
  Tools
  bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Check Up butonuna tıklayın ve ardından bilgisayarınızın sürücülerini kontrol etme işlemi başlayacaktır. Eğer program eksik veya sürümü eski bir sürücü ile karşılaşırsa onu indirmenize aracı oluyor.
  clean6.PNG
Facebook yorumları