Cleanmgr+ 1.2.7

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları detaylı bir şekilde temizlemenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  177 KB
  Sürüm:
  1.2.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mirinsoft
  Cleanmgr+, bilgisayarınızda bulunan Microsoft Disk Temizleme Aracı'nın arkasındaki fikri kullanan ve bilgisayarınızdan standart gereksiz dosyalardan daha fazlasını silebilmeniz için birkaç ekstra özellik ekleyen hafif bir yardımcı programdır. Cleanmgr+ programını özel kılan, Windows’un kendi kaynaklarını kullanmasıdır, böylece kayıt defteri anahtarlarını veya diğer sistem uyumlu verileri silmeniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu araçla silinen dosya türleri arasında, Windows Update Günlükleri, basit günlükler, Simge Önbelleği, İndirilenler, Hata Bildirimi, MUICache, Kenar Çubuğu Önbelleği ve tarayıcıların önbelleğidir. Ayrıca Cleanmgr+ programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Cleanmgr+ indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Cleanmgr+ programını kullanarak bilgisayarınızda gereksiz yer işgal eden dosyaları sadece birkaç tıklama ile silebilirsiniz.
  3. Cleanmgr+ programı hem bilgisayarınızın disk alanını genişletmeye hem de performansını artırmanıza yardımcı olur.
  4. Cleanmgr+ programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Cleanmgr+ Nasıl İndirilir?

  Cleanmgr+ indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra bilgisayara Cleanmgr+ indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Cleanmgr+ Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara Cleanmgr+ kurulumu için indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Cleanmgr+ programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Cleanmgr+ Nasıl Kullanılır?

  1. Cleanmgr+ programını kullanmak için bilgisayarınıza indirdiğiniz Cleanmgr+ dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda açılacak arayüz üzerinde bulunan listelenmiş öğeler arasından temizleme işlemi uygulamak istediğiniz öğeleri seçin.

   c1.PNG

  2. Temizleme işlemi uygulamak istediğiniz öğeleri belirledikten sonra Cleanmgr+ programının arayüzü üzerinde yer alan “Cleanup” yazısına tıklayarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   c2.PNG

  3. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra Cleanmgr+ programının arayüzü içerisinden gerçekleştirilen işlemlerin raporunu görüntüleyebilirsiniz.

   c3.PNG

  4. Cleanmgr+ programının “+ more” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda temizleme işlemi uygulamak istediğiniz bölümlerin daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Bu alanlara da detaylı olarak temizleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   c4.PNG

  5. Cleanmgr+ programının arayüzü içerisinde bulunan “Settings” bölümünü kullanarak programın ayarlarının tamamını isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca “Choose a theme” özelliği aracılığıyla Cleanmgr+ programının arayüzünü istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

   c5.PNG
Facebook yorumları