CleverPDF 3.0.0

Bilgisayarınızdaki PDF dosyalarına gelişmiş dönüştürme işlemleri uygulamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  29,3 MB
  Sürüm:
  3.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CleverPDF
  CleverPDF, bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını yönetmenizi ve dönüştürme işlemi uygulamanızı sağlayan bir programdır. CleverPDF, her türden kullanıcının PDF görevlerini zahmetsizce çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. CleverPDF web sitesinde bulunan 24 ayrı PDF dönüştürme özelliğini bu programda bir araya getirerek şık ve modern görünümlü bir arayüz oluşturulmuştur. Bu araçlar arasında PDF'den Word'e, Excel, PPTX, EPUB, iWork, EPUB ve Görüntüler (JPG, PNG, BMP ve TIFF) gibi PDF dönüştürücüleri, kullanıcıların şifrelemesine, kilidini açmasına, birleştirmesine, ayırmasına, döndürmesine olanak sağlayan temel PDF yardımcı programları bulunur. CleverPDF programında temel iş akışının başlatılması için, kullanıcıların mevcut 24 araçtan birini seçmesi, dosyaları programa yüklemesi, her biri için çeşitli özel ayarları uygulaması ve sadece “Start” butonuna basması yeterlidir.

  Programın Artı Yönleri

  1. CleverPDF programını indirmek ücretsizdir.
  2. CleverPDF programı, kullanımı oldukça kolay ve çok verimli PDF uygulamasıdır.
  3. CleverPDF programındaki dönüştürme işlemlerini gerçekleştirirken bilgisayarınızda herhangi bir internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. CleverPDF programının sahip olduğu tüm özeliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  CleverPDF Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara CleverPDF indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra CleverPDF indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  CleverPDF Nasıl Kurulur?

  1. CleverPDF kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. CleverPDF kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   c1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise CleverPDF programının bilgisayarınızda kurulacağı bölümü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   c2.PNG

  3. PC’ye CleverPDF kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   c3.PNG

  CleverPDF Nasıl Kullanılır?

  1. CleverPDF programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı bilgisayarınızda çalıştırın. CleverPDF programını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki PDF oluşturma, PDF dönüştürme veya PDF şifreleme işlemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

   c4.PNG

  2. CleverPDF programının ana penceresi üzerinde yer alan herhangi bir dönüştürme işlemine tıkladığınızda yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Add” butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz dosyayı programa ekleyin. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı programa ekledikten sonra pencere üzerindeki mevcut liste üzerinden dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçin ve ardından “Start” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   c5.PNG

  3. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra CleverPDF programını kullanarak dönüştürdüğünüz tüm dosyalar bilgisayarınızda özel bir klasörde saklanır. Bu klasöre giriş yaparak CleverPDF programında işlem uyguladığınız tüm dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

   c6.PNG
Facebook yorumları