ClipAngel 1.87

Bilgisayarınızın panosuna kopyaladığınız tüm öğeleri saklamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,9 MB
  Sürüm:
  1.87
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  tormozit
  ClipAngel, bilgisayarınızda kopyaladığınız tüm yazıları ve aldığınız ekran görüntülerini saklayabileceğiniz programdır. Normal şartlarda bilgisayarınızda kopyaladığınız yazılar veya aldığınız ekran görüntüleri için sadece tek bir veriyi panoda tutma hakkınız varken, ClipAngel programını kullanarak kopyalanan tüm içerikleri kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir internet sitesinden kopyaladığınız içeriklerin de hangi internet sitesinden kopyalandığını da programın içeriğinden görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ClipAngel programını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. ClipAngel programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.
  3. ClipAngel programında saklayabileceğiniz veriler için herhangi bir sınır bulunmuyor.
  4. ClipAngel programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

  ClipAngel Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara ClipAngel indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  ClipAngel Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara ClipAngel kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda ClipAngel programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  ClipAngel Nasıl Kullanılır?

  1. ClipAngel programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz dosyayı başlatın. Dosyayı başlattıktan sonra ClipAngel programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın sistem tepsisinde bulunan ClipAngel logosuna sağ tıklayarak açılacak menü üzerindeki “Open window” butonuna tıklayarak programın arayüzünü hızlı bir şekilde aktif edebilirsiniz. Ayrıca programı bir kez kurduktan sonra bilgisayarınızı her çalıştırdığınızda kopyaladığınız veriler otomatik olarak kaydedilir.

   c1.png

  2. ClipAngel programının arayüzüne giriş yaptığınızda ise kopyaladığınız yazıları ve aldığınız ekran görüntülerini listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir verinin üzerine tıkladığınızda seçtiğiniz verinin içeriğini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

   c2.PNG

  3. ClipAngel programını kullanarak bilgisayarınızda aldığınız ekran görüntülerini tam boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz.

   c3.PNG

  4. Bilgisayarınızdaki internet tarayıcısından kopyaladığınız içerikleri de ClipAngel programını kullanarak bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Üstelik ClipAngel programı, kopyalanan içeriğin hangi internet tarayıcısı kullanılarak ve hangi web siteden kopyalandığını da kaydedebilecek özelliğe sahiptir.

   c4.PNG

  5. ClipAngel programına kaydettiğiniz herhangi bir içeriği istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

   c5.PNG

  6. ClipAngel programının arayüzü içerisindeki herhangi bir kaydın üzerine sağ tıklayarak açılan menü üzerinden seçilen kaydı kopyalayabilir, düzenleyebilir, tamamen silebilir, favorilere ekleyebilir veya daha farklı işlemler uygulayabilirsiniz.

   c6.png
Facebook yorumları