ClipClip 2.1.3069

Bilgisayarınızda kopyaladığınız içerikleri saklamanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  25,9 MB
  Sürüm:
  2.1.3069
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ClipClip
  ClipClip, bilgisayarınızda kopyaladığınız içeriği düzenlemenize, biçimlendirmenize ve paylaşmanıza izin veren çok yönlü bir ortamın yanı sıra sınırsız depolama kapasitesi bulunan ücretsiz bir programdır. ClipClip programını bilgisayarınıza kurduktan sonra, kopyaladığınız içeriklerden hangisinin kaydedileceğini ve bu kaydedilen içeriklerin nerede saklanacağını kolaylıkla seçebilirsiniz. ClipClip ile ilgili en güzel şey ise; kopyaladığınız içeriklerin belleğe kaydedilmemesi. ClipClip, kopyaladığınız içerikleri bilgisayarınızın sabit diskine kaydetmektedir. Bu nedenle, neyin saklanacağına ve kaybolan verilerinizi kurtarmanız çok kolaydır. ClipClip programında, adresleri, kredi kartlarını, banka hesaplarını, SSS yanıtlarını, notları, şifreleri, telefon numaralarını, ekran görüntülerini, imzaları ve web bağlantılarını tutabilirsiniz. Ayrıca ClipClip programında saklamak istediğiniz içeriklere kendiniz karar verebilirsiniz. Örneğin: Şifreleri saklamak istemiyorsanız, şifrelerin üzerinde bulunan tik işaretini kaldırıp programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ClipClip programını indirmek ücretsizdir.
  2. ClipClip programına kaydedilen verilerinizi kendi isteğinize göre kategorilere ve klasörlere ayırabilirsiniz. Böylece ulaşmak istediğiniz önemli verilere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

  ClipClip Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ClipClip indirmek için sayfanın üst kısmında konumlandırılmış olan Hemen indir butonuna tıklayın. ClipClip kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ClipClip Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza ClipClip kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra gelecek olan pencere üzerinde bulunan “Next” butonuna tıklayın.

   c1.PNG

  2. ClipClip programının kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum penceresinde bulunan “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   c2.PNG

  ClipClip Nasıl Kullanılır?

  1. ClipClip kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. ClipClip programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak kopyaladığınız içeriklerden hangilerinin saklanacağını seçebilirsiniz. Saklanmasını istediğiniz içerikleri seçtikten sonra sağ alt kısımda bulunan “Apply” butonuna tıklayın.

   c3.PNG

  2. ClipClip programını kullanmak istediğiniz ayarları seçtikten sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. ClipClip programının ana ekranı üzerinden kopyaladığınız içerikleri listelenmiş olarak hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   c4.PNG

  3. ClipClip programının ana ekranında bulunan herhangi bir içeriğin üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayın ve açılacak menü üzerinden içeriğe uygulamak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

   c5.png

  4. ClipClip programının ana ekranının sol kısmında bulunan menüyü kullanarak sakladığınız içerikleri önemli olarak işaretleyebilir ve sakladığınız içerikleri kategorilerine göre klasörlere ayırabilirsiniz.

   c6.PNG
Facebook yorumları