CM Browser indir (Android) 5.22

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz internet tarayıcı uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  5.22
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cheetah Mobile
  CM Browser, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz internet tarayıcısı uygulamasıdır. CM Browser uygulamasının üzerinde yer alan özellikler sayesinde internet üzerinde yapacağınız işlemlerin hızını iki katına çıkarabilirsiniz. CM Browser internet tarayıcı uygulamasını diğer internet tarayıcılarından ayıran en önemli özellikler şunlardır: Uygulama üzerinde reklam engelleyici bulunması, internet tarayıcı üzerinden hızlı bir şekilde video indirme özelliği ve tarayıcı üzerinden giriş yaptığınız web sitelerin cihazınıza zarar vermesini önleyen özel bir yazılım. Tüm bu özellikleri ve fazlasını kullanabileceğiniz CM Browser internet tarayıcı uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- CM Browser indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- CM Browser
  Android cihazlarda bulunan standart tarayıcılara göre çok fazla fonksiyona sahiptir.
  3- CM Browser, piyasada bulunan diğer internet tarayıcıları arasında en hızlı mobil internet tarayıcısıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- CM Browser üzerinde kendine özel farklı reklamlar barındırmaktadır.

  CM Browser indirme nasıl yapılır?

  CM Browser indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinde açılacak olan Google Play Store üzerinden CM Browser uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  CM Browser kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz CM Browser uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. CM Browser uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemi ve kurulum işlemi eş zamanlı olarak tamamlanmaktadır.

  CM Browser nasıl kullanılır?

  CM Browser uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. CM Browser uygulamasının üzerinde yer alan reklam engelleme özelliği otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. İnternet üzerinde yer alan reklamlardan kaçarak giriş yaptığınız web sayfalarının daha hızlı yüklenmesini sağlar.

  c1.png

  CM Browser internet tarayıcı uygulamasını kullanarak web sitelerinde bulunan videoları saniyeler içerisinde cihazınıza indirebilirsiniz. Video indirme işlemi bazı web sitelerinde çalışmasa da indirme işleminin çok hızlı gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

  c2.png

  CM Browser uygulaması üzerinden giriş yapacağınız web sitelerinden cihazınıza gelebilecek olan zararlı yazılımları CM Browser uygulaması üzerinde yer alan koruyucu özelliği sayesinde hiçbir şekilde zararlı yazılımlardan etkilenmezsiniz.

  c3.png

  CM Browser uygulamasının geliştirilmiş Gizli Sekme özelliği sayesinde verileriniz hiç kimseyle paylaşılmaz.

  c4.png
Facebook yorumları