CM Launcher indir (Android) 5.60.1

Android cihazlarınızın temasını ve menüsünü değiştirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  19 MB
  Sürüm:
  5.60.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cheetah Mobile
  CM Launcher, Android cihazlarınızın sahip olduğu temayı değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. CM Launcher uygulamasını indirerek cihazınızın sahip olduğu standart temayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 10000’den fazla tema üzerinden dilediğinizi seçerek cihazınızın içeriğini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda CM Launcher uygulaması üzerinde yer alan binlerce yüksek kaliteli duvar kağıtlarını da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cihazınızın standart görünümünden sıkıldıysanız CM Launcher uygulaması tam size göre.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- CM Launcher uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- CM Launcher
  uygulaması üzerinden cihazınızı hızlandırma işlemi ve batarya ömrü koruma özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- CM Launcher uygulaması bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.
  3- CM Launcher uygulaması üzerinde kullanacağınız temalardan bazıları Android cihazınızın yavaşlamasına neden olabilir. Böyle bir hata ile karşılaştığınızda kullandığınız temayı değiştirmenizi öneririz.

  CM Launcher indirme nasıl yapılır?

  CM Launcher indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden CM Launcher indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  CM Launcher kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz CM Launcher kurulumunun gerçekleşmesi için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. İndirme işleminin ardından CM Launcher kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  CM Launcher nasıl kullanılır?

  CM Launcher uygulamasını cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırın. Binlerce tema içerisinden istediğinizi cihazınız üzerinden ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  c1.png

  CM Launcher uygulaması üzerinden cihazınız üzerinde 3 Boyutlu Tema özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzun kullanımını farklılaştırmak istiyorsanız 3 Boyutlu Tema özelliğini deneyebilirsiniz.

  c2.png

  Telefonunuzun menü geçişlerini ve menü tasarımını 3 Boyutlu Efekt özelliği sayesinde değiştirebilirsiniz.

  c3.png

  Binlerce kaliteli duvar kağıdı içerisinden istediğinizi ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

  c4.png

  CM Launcher uygulaması üzerinde yer alan Cihaz Hızlandırma özelliği sayesinde cihazınızın performasını kat kat arttırabilirsiniz.

  c5.png

  Uygulama Gizleme özelliğini kullanarak cihazınız üzerinde bulunan uygulamalardan dilediğinizi hızlı bir şekilde menü üzerinden gizleyebilirsiniz. Gizlediğiniz uygulamayı şifreleyerek sadece siz erişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle o uygulama üzerinden kullandığınız verileri de gizlemiş olursunuz.

  c6.png
Facebook yorumları