CobraTek WiFi Manager 2.4.5.150

Bilgisayarınızdan WiFi ağlarını yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  35,4 MB
  Sürüm:
  2.4.5.150
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CobraTek
  CobraTek WiFi Manager, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kablosuz ağınızı yönetmenizi ve denetlemenizi sağlayan WiFi ağları için bir güvenlik aracıdır. CobraTek WiFi Manager, bilgisayarınızdaki kablosuz adaptörünüzü kullanır ve sinyal gücü, şifreleme türü ve diğer detayları ile birlikte kapsama alanındaki tüm ağ erişim noktalarının bir listesini görüntüler. CobraTek WiFi Manager, yaygın olarak kullanılan şifrelerin yerleşik bir veritabanından tarayarak erişim noktanızı şifre açıkları açısından test etmenize olanak sağlayan bir güvenlik tarama özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca programın içerisinde yer alan veritabanını genişletebilir ve kendi veritabanınızı da oluşturabilirsiniz. CobraTek WiFi Manager programının bir diğer özellikleri de şunlardır: Geçerli konumunuzu Google Haritalar'da görüntüleme, ayrıntılı kablosuz sistem bilgileri, barındırılan ağ kurulumu ve daha fazlası.

  Programın Artı Yönleri

  1. CobraTek WiFi Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. CobraTek WiFi Manager programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı ilk kez bilgisayarına indirecek kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilir.
  3. CobraTek WiFi Manager programInın sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. CobraTek WiFi Manager programında bulunan özelliklerden bazıları nadiren de olsa hata vermektedir. Bu sorunlar programa gelecek güncelleme ile zaman içerisinde çözülmektedir.

  CobraTek WiFi Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza CobraTek WiFi Manager indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra CobraTek WiFi Manager indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  CobraTek WiFi Manager Nasıl Kurulur?

  1. CobraTek WiFi Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden CobraTek WiFi Manager programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   w2.PNG

  3. CobraTek WiFi Manager programının bilgisayarınıza kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.PNG
  CobraTek WiFi Manager Nasıl Kullanılır?
  1. CobraTek WiFi Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızda bulunan WiFi Adaptörü otomatik olarak algılanacaktır. Karşınıza gelecek ekran üzerinden WiFi adaptörünün özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

   w4.png

  2. CobraTek WiFi Manager programının arayüzünde bulunan herhangi bir WiFi ağının üzerinde tıklayın ve ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “Connect” butonuna tıklayın. Connect butonuna tıkladıktan sonra seçtiğiniz WiFi ağına bağlanma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   w5.png

  3. CobraTek WiFi Manager programının Ayarlar bölümüne giriş yaparak program üzerinde bulunan veritabanını yönetebilir veya kendi veritabanınızı oluşturabilirsiniz.

   w6.png
Facebook yorumları