Color Flash Launcher (Android) 1.2.0

Android cihazlarınızın temasını değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  34 MB
  Sürüm:
  1.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Finger Studios
  Color Flash Launcher, Android cihazlarınızda tema değişikliği yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Color Flash Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda bulunan arama ekranını kendi isteğinize göre değiştirebilir, cihazınızın tüm temasını kişiselleştirebilir, binlerce yüksek kaliteli duvar kağıtlarına erişim sağlayabilir ve daha birçok özelliği tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Color Flash Launcher indirmek ücretsizdir.
  2. Color Flash Launcher uygulamasını kullanarak eski model Android cihazınıza yeni model cihaz görünümü kazandırabilirsiniz.
  3. Color Flash Launcher uygulamasına indireceğiniz duvar kağıtlarını, temaları ve arama ekranı temalarını uygulamanın sahip olduğu arayüzü sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Color Flash Launcher uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Color Flash Launcher kullanmak Android cihazınızın pil ömrünü azaltabilir.

  Color Flash Launcher Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Color Flash Launcher indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Color Flash Launcher indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Color Flash Launcher Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Color Flash Launcher kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Color Flash Launcher Nasıl Kullanılır?

  1. Color Flash Launcher uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Color Flash Launcher uygulamasında bulunan Mağaza bölümüne giriş yaparak Android cihazınızda kullanmak istediğiniz Arama Ekranı Temalarına, Android Cihaz Temalarına, Duvar Kağıtlarına, Geçiş Efektlerine ve daha birçok özelliğe ücretsiz olarak göz atabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Color Flash Launcher uygulamasında bulunan Dinamik Arama Flaşı özelliği sayesinde Android cihazlarınıza gelen aramaların ve bildirimlerin hiçbirini kaçırmazsınız.

   c2.jpg

  3. Android cihazlarınızın mevcut temasından sıkıldınız mı? Color Flash Launcher uygulamasında bulunan Renkli Telefon Temaları bölümüne giriş yaparak Android cihazınızın temasını değiştirebilirsiniz.

   c3.jpg

  4. Color Flash Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın ana ekranında bulunan butonları ve uygulamaların simgelerini de kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

   c4.jpg

  5. Color Flash Launcher uygulamasının Mağaza bölümünde yer alan Duvar Kağıtları kategorisine giriş yaparak binlerce Duvar Kağıdına ve Canlı Duvar Kağıdına erişim sağlayabilirsiniz.

   c5.jpg
Facebook yorumları