ComboFix indir 18.8.8.1

Bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları tespit etmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,4 MB
  Sürüm:
  18.8.8.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  sUBs
  ComboFix, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı tarayan ve herhangi bir tehdit bulunduğunda bu zararlı yazılımları otomatik olarak engellemenize yarayan ücretsiz bir programdır. En yaygın ve güncel kötü amaçlı yazılımların büyük bir bölümünü kaldırabilmenin yanı sıra ComboFix programı, bilgisayarınızda bulunan diğer antivirüs programları tarafından otomatik olarak kaldırılamayan kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için kullanılabilecek bir rapor görüntülemenize yardımcı olur. Kısacası ComboFix, bilgisayarınızda bulunan tüm zararlı yazılımları engellemenizi sağlayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. ComboFix programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. ComboFix programı zararlı yazılım yakalama konusunda çoğu antivirüs programından daha verimli bir şekilde çalışmaktadır.
  3. ComboFix programı üzerinde herhangi bir reklam barındırmaz ve programı sahip olduğu tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan ulaşabilirsiniz.
  Programın Eksi Yönleri
  1. ComboFix programının sahip olduğu arayüz ve rapor sayfası programı ilk kez kullanacak kişiler için biraz anlaşılmaz gelebilir.
  2. ComboFix programı sadece İngilizce dilini desteklemektedir. Program üzerinde farklı bir dil seçeneği bulunmamaktadır.
  ComboFix nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ComboFix indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasının indirme işlemini başlatabilirsiniz.

  ComboFix nasıl kurulur?

  1. ComboFix kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan I Agree butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. ComboFix kurulumunu başlattıktan sonra kurulum tamamlanana kadar kurulum penceresinden çıkış yapmayın.

   c2.jpg

  ComboFix nasıl kullanılır?

  1. ComboFix kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. ComboFix programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızdaki tüm dosyaların tarama işlemi de otomatik olarak başlatılacaktır. ComboFix programının bilgisayarınızdaki tüm dosyaların tarama işlemi 10 dakikadan kısa sürmektedir.

   c3.jpg

  2. ComboFix programı bilgisayarınızdaki dosyaların tarama işleminin tamamlanmasını başlattıktan sonra programın ana ekranı üzerinde Completed Stage_1 , 2 , 3 … şeklinde yazılar göreceksiniz.

   c4.jpg

  3. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra ComboFix programı size özel bir rapor hazırlayacaktır. Bu raporun hazırlanma süresi birkaç saniye sürmektedir.

   c5.jpg

  4. ComboFix programı tarafından hazırlanan raporun çıktısı txt dosyası üzerinden size aktarılacaktır. Bu txt dosyası üzerinden bilgisayarınızda karşılaşılan hataları görüntüleyebilirsiniz.

   c6.jpg
Facebook yorumları