Copy Protect 2.0.5

Bilgisayarınızdaki herhangi bir verinin içeriğini koruma altına almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  23,6 MB
  Sürüm:
  2.0.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NewSoftwares LLC
  Copy Protect, bilgisayarınızdaki dosyalarınızı, klasörlerinizi ve sürücülerinizi korumanıza yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş, verilerinizi çoğaltılamaz ve kopyalanamaz duruma getiren bir yazılım aracıdır. Bu program video (WMA, MKV, VOB, AVI, MP4), ses (MP3, WMA, WAV, AIF, OGG), resimler (JPG, PNG, GIF, TIFF) ve belgeler dahil olmak üzere çok sayıda dosya türünü destekler DOC, XLS, PPT, PDF ve RTF gibi. Medya içeriğinizin ses ve video bit hızını değiştirmek ve ayrıca yeni öğelerin kaydedileceği bir konum seçebilmeniz mümkündür. Copy Protect programında herhangi bir işlem gerçekleştirirken CPU ve bellek kullanımı, dönüşüm sürecinde bile düşük kalır, böylece sisteminizin performansı hiçbir şekilde etkilenmez.

  Programın Artı Yönleri

  1. Copy Protect indirmek ücretsizdir.
  2. Copy Protect programı, iyi bir yanıt süresine ve kullanıcı dostu bir ortama sahiptir.
  3. Copy Protect programını kullanarak CD ve DVD de yazdırabilmeniz mümkündür.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Copy Protect programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Copy Protect Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Copy Protect indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Copy Protect indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Copy Protect Nasıl Kurulur?

  1. Copy Protect kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerindeki lisans sözleşmesini okuyun ve ardından “Next” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayarak kuruluma devam edin.

   c1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Copy Protect programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmek için “Install” butonuna tıklayın.

   c2.PNG

  3. PC’ye Copy Protect kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından Copy Protect programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   c3.PNG

  Copy Protect Nasıl Kullanılır?

  1. Copy Protect programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu aracılığıyla programa giriş yapabilirsiniz. Copy Protect programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Add Files, Add Folders veya Add Drive” butonlarından istediğinize tıklayarak koruma altına almak istediğiniz veriyi seçebilirsiniz.

   c4.PNG

  2. Koruma altına almak istediğiniz veriyi seçtikten sonra Copy Protect programının ana penceresi üzerindeki “Next” butonuna tıklayın.

   c5.PNG

  3. Koruma altına alınacak olan dosyanın yeni oluşturulacak olan versiyonunun bilgisayarınızda hangi alana kaydedileceğini “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak işlemi başlatın.

   c6.PNG

  4. Seçtiğiniz dosyanın koruma altına alınma işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Bu işlem tamamlanana kadar Copy Protect programını kapatmamaya özen gösterin.

   c7.PNG

  5. Copy Protect programında uyguladığınız içerik koruma işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak programdan çıkış yapabilirsiniz.

   c8.PNG

  6. Copy Protect programını kullanarak koruma altına aldığınız herhangi bir video dosyasını çalıştırdığınızda; verinin içeriğini korumak için videonun sadece aşağıdaki görseldeki gibi bir kısmı görüntülenir.

   c9.jpg
Facebook yorumları