Core Temp indir 1.12.1

Bilgisayarınızın işlemci durumunu ve sıcaklığını kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,2 MB
  Sürüm:
  1.12.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  alcpu
  Core Temp, bilgisayarlarınızda bulunan işlemcinin bilgilerini görüntüleyebileceğiniz ve ısısını kontrol edebilececeğiniz ücretsiz bir programdır. Core Temp programı üzerinden bilgisayarınızın işlemci ısısını ve işlemci durumunu anlık olarak hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Core Temp programını indirmek ücretsizdir.
  2- Core Temp
  programı üzerinde yer alan tüm işlemleri herhangi bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Core Temp programı çok fazla güncelleme almamaktadır.

  Core Temp indirme nasıl yapılır?

  Core Temp programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Core Temp kurulum nasıl yapılır?

  Core Temp kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden dil seçimini gerçekleştirin ve OK butonuna tıklayın.

  c1.png

  Core Temp kurulumunu gerçekleştirmek için gerekli lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın. Lisans sözleşmesini onaylamadığınız taktirde kuruluma devam edemezsiniz.

  c2.png

  Programın kurulum işlemi devam ederken Core Temp programının kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  c3.png

  Core Temp kurulumu gerçekleştirilirken program üzerinde otomatik olarak gelen ayarları kullanmanızı öneririz. Bu ekran üzerinden de Next butonuna tıklayarak ayarları onaylayabilirsiniz.

  c4.png

  Programın kurulum yapılacağı alanı seçtikten ve kurulum ayarlarını düzenledikten sonra Install butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  c5.png

  Core Temp kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra Core Temp programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  c6.png

  Core Temp nasıl kullanılır?

  Core Temp programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Core Temp programı çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bilgisayarınız ekranında çok fazla bir yer işgal etmeden programı sürekli olarak kullanabilirsiniz. Program üzerindeki veriler anlık olarak size yansıtılmaktadır. İşlemci sıcaklığı, işlemciye giden gücü ve işlemci bilgilerini bu ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  c7.png

  Options (Ayarlar) bölümünden Maksimum Sıcaklık Ayarları bölümüne giriş yaparak işlemci sıcaklığınızın maksimum değerlerini ayarlayabilirsiniz.

  c8.png
Facebook yorumları