CorelDraw indir 8

Bilgisayarınız üzerinde profesyonel vektörel çizimler yapabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,3 MB
  Sürüm:
  8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Corel Corporation
  CorelDraw, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz vektör tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Corel Corporation tarafından tasarlanan sektörde kabul görmüş bir grafik tasarım çözümüdür. Uygulama, kullanıcıların güzel fotoğraflar, grafikler, tasarımlar ve web siteleri oluşturmasına yardımcı olan sayısız, son teknoloji ürünü bir özellik ile geliyor. Ayrıca, farklı sektörlerdeki müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamak için özellikler ustalıkla üretilmiştir.

  Programın Artı Yönleri

  1- CorelDraw programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  CorelDraw programı vektör tabanlı grafik tasarım programları arasındaki en iyi programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- CorelDraw programını ilk kez kullanacaksanız kullanımı hakkında internet üzerinde var olan eğitimleri incelemenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde CorelDraw kullanımı ilk kez kullanacak olan kişilere biraz zor gelebilir.
  2- CorelDraw programı üzerinde 15 günlük deneme süresi ile gelmektedir. CorelDraw programını kullanmaya devam edebilmeniz için programı tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  CorelDraw indirme nasıl yapılır?

  CorelDraw indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. CorelDraw indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  CorelDraw kurulumu nasıl yapılır?

  CorelDraw programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinde yer alan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini ve Hizmet Koşullarını kabul ediyorum. Seçeneğini işaretleyin ve ardından Kabul Et butonuna tıklayın.

  c1.png

  CorelDraw programını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için Microsoft .NET Framework 4.6 yazılımına ihtiyaç duyulur. Eğer bilgisayarınızda Framework 4.6 yazılımı mevcut değil ise CorelDraw programını kullanamazsınız. CorelDraw programının kurulumunu gerçekleştirirken Framework 4.6 yazılımını da indirebilmeniz için bir özellik sunulmuş. Gerekli bileşenler kısmında yer alan Framework 4.6 yazılımını işaretleyin ve Devam butonuna tıklayın. Framework 4.6 yazılımı kurulumu da otomatik olarak başlayacaktır. Framework 4.6 kurulumu tamamlandıktan sonra CorelDraw programının kurulum işlemi devam edecektir.

  c2.png

  CorelDraw kurulum işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak pencerede yer alan Şimdi Yeniden Başlat butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra CorelDraw programını sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  c3.png

  CorelDraw nasıl kullanılır?

  CorelDraw kurulumunu tamamladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir. Bilgisayarınızı yeniden başlatma işlemini gerçekleştirdikten sonra programa giriş yapın. Ve artık CorelDraw programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  c4.jpg
Facebook yorumları